Bir Servet Harcamadan Güzel ve Çekici Görünmenin Yolları! Bu Yöntem Sayesinde Herkesin Gözü Sizin Üzerinizde Olacak

Birebir vakitte, sıcaklığın gelmesiyle birçok vakit kendimizi direkt güneş ışığının altında buluyoruz. Kâfi müdafaa olmadan UV ışınları …

28.04.2022
Bir Servet Harcamadan Güzel ve Çekici Görünmenin Yolları! Bu Yöntem Sayesinde Herkesin Gözü Sizin Üzerinizde Olacak

Birebir vakitte, sıcaklığın gelmesiyle birçok vakit kendimizi direkt güneş ışığının altında buluyoruz. Kâfi müdafaa olmadan UV ışınları istenmeyen sonuçlara yol açabilir.Yüz aslında birinci bakışta fark ettiğimiz şeydir. Bakımlı bir cilde sahip olmak kesinlikl…

Tıpkı vakitte, sıcaklığın gelmesiyle birçok vakit kendimizi direkt güneş ışığının altında buluyoruz. Kâfi müdafaa olmadan UV ışınları istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Yüz aslında birinci bakışta fark ettiğimiz şeydir. Bakımlı bir cilde sahip olmak muhakkak bizi diğerlerinin gözünde daha hoş ve cazibeli kılıyor.

SERVET HARCAMADAN DAHA HOŞ GÖRÜNÜN

Bir servet harcamadan gelecek sıcaklara karşı daha hoş olmak için 3 ipucu. Daha hoş ve cazibeli olmak için, doğal prosedürler hayli değerli rol oynar. Bilhassa sabahları cilt bakımı rutini doğal formüller ile yapılması tavsiye edilir. Gece boyunca yüzünüzdeki teri temizlemek mükemmel bir başlangıçtır. İkinci adım, vitamin içeren bir gündüz kremi uygulamaktır Son olarak, dışarı çıkmadan evvel sürekli güneş kremi sürün.

Bu rutin, hem erkeklerin hem de bayanların cildini vakitle kırışıklardan ve lekelerden muhafazalarına yardımcı olacaktır. Bilhassa günlerin daha uzun olması ve gün içinde daha parlak ışık olması nedeniyle uygun bir günlük bakım kıymetlidir.

İkinci ipucu ise cildinizin tipini anlamak ve onu en yanlışsız formda beslemektir. Farklı cinsleri vardır:

yapışkan;
kuru;
karışık, kısmen yağlı ve kısmen kuru;
akne;
hassas.

Bu tiplerin her biri için farklı yüz bakım usulleri vardır lakin hangisi olduğunu kesin olarak anlamak değerlidir. Bu biçimde hem gereksiz yere para harcamamıza neden olan hem de durumu daha da kötüleştiren uygun olmayan eserlerden kaçınabilirsiniz.

BU USULLER İLE DAHA HOŞ BİR GÖRÜNÜM ELDE EDİN

Üçüncü ipucu, emelimize en uygun gereçleri denetim etmektir. Örneğin, yeşil çay bizi güneşten korumak için uygundur ve harika bir yaşlanma zıddıdır. Hindistan cevizi yağı cildi nemlendirmek ve yumuşatmak için harikadır. Ayrıyeten, bilhassa kuru cilde sahip olanlara yardımcı olan anti-inflamatuar özelliklere sahiptir.

Hoşluğun içten geldiğini asla unutmamalıyız. Bol su içmek ve dinlenmek genç kalmanın ve hoş görünmenin birinci adımlarıdır. Lakin daha hoş olmak için bu 3 ipucu ile çarçabuk daha cazibeli olabilirsiniz.

Doğal materyalleri tercih etmek, sayısız kendin yap tahlilleri sayesinde yalnızca bize para kazandırmaz . Aslında kimyasal kullanmaktan kaçınmak cildimizi vakitle sağlıklı tutmamıza yardımcı olacaktır.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.