Barbaroslar 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı 20. bölüm fragmanı çıktı mı? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı fragman izle!

Ekranların sevilen dizisi Barbaroslar 19. kısmı bugün ekranlara gelecek. Barbaroslar canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler Barbaroslar canlı …

20.02.2022
Barbaroslar 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı 20. bölüm fragmanı çıktı mı? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı fragman izle!

Ekranların sevilen dizisi Barbaroslar 19. kısmı bugün ekranlara gelecek. Barbaroslar canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler Barbaroslar canlı izleme linki, Barbaroslar 19. kısım canlı izle, aratmaları yapıyor. Barbaroslar 20. kısım fragmanı yayınlandı …

Ekranların sevilen dizisi Barbaroslar 19. kısmı bugün ekranlara gelecek. Barbaroslar canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler Barbaroslar canlı izleme linki, Barbaroslar 19. kısım canlı izle, aratmaları yapıyor. Barbaroslar 20. kısım fragmanı yayınlandı mı? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı 20. kısım fragmanı çıktı mı? Barbaroslar yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı fragmanı izle!

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI NE VAKİT, Skent aydın haberleriT KAÇTA?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi her hafta Perşembe günü skent aydın haberlerit 20:00 ‘da TRT 1’de ekranlara geliyor.

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI 20. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı 20. kısım yeni fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin bitiminin akabinde yeni kısım fragmanının çıkması bekleniyor.

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI 19. KISIM FRAGMANI İZLE!

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI KONUSU NE?

Dizi, Osmanlı Devleti’nin deniz çok seferlerinde unutulmaz zaferlere imza atmayı başaran, Kızılsakal lakaplı Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlatmaktadır. Devletin kaptan-ı deryası olan Hayreddin Paşa, Akdeniz’de Osmanlı üstünlüğünü sağladı. Tüm Akdeniz kıyılarını egemenlik altına alan Oruç Reis’in kıymetli ölçüde destekçisi, kardeşi Barbaros Hayreddin Paşa oldu. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en gerçek bilgileri tarafsız biçimde iletiyoruz.

Barbaros Hayreddin Paşa’nın asıl ismi Hızır Reis’tir. Ona ”dinin hayırlısı” manasına gelen Hayreddin ismini, Osmanlı Devleti’ne yaptığı hizmetlerden ötürü Padişah Yavuz Sultan Selim verdi. Barbaros ismi ise, aslında ağabeyi Oruç Reis’e aittir; fakat onun vefatından sonra Hayreddin Paşa tarafından da kullanılmıştır. Bu ismin verilmesinin sebebi de, Oruç Reis ve başka kardeşlerinin kızıl renge çalan sakallarının olmasıdır: Barba, ”sakal”; rossa ise ”kızıl” manasına gelmektedir.

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Hristiyan Birliği temsilcilerini öldürmek cürmüyle İskenderiye’ye girmesi yasaklanan Oruç Reis, düşmanla bir olup Alem-i İslam’a rehberaydin.comnet eden Karabay’ı asmıştı. İlyas ve leventler ise Pietro’ya gönderilmek üzere yola çıkarılan Hüma ile Esma’yı son anda kurtarmayı başarmışlardı. Yurtsuz kalan Oruç Reis ve ailesi artık ne yapacaktır? Oruç Reis, Karabay’ı öldürmenin cezasını nasıl ödeyecektir? Karabay’ın cesediyle karşı karşıya kalan Firuze intikamını nasıl alacaktır?

Kardeşi Martin’in Şahbaz tarafından saklı mahzenlerde tutulduğunu öğrenen Isabel, Oruç ile birlikte kardeşini kurtarmak için harekete geçmişti. Oruç ve Isabel, Martin’i kurtarabilecek midir? Onlara mahzur olmak isteyen Şahbaz ne yapacaktır?

Pietro tarafından şuuru zehirlenerek ailesini katledenin Hızır olduğuna inandırılan Meryem, kendisini kurtarmaya gelen Hızır’ı hançerlemişti. Hızır kaledeki bu vefat kıskacından kurtulabilecek midir? Meryem zehirden kurtulup kaleden çıkmayı başaracak mıdır?

Piri Reis kale zindanlarında Amiral Salvator tarafından azaba alınan Osmanlı casuslarını kurtarabilecek midir? Pietro, adım adım Kalimnos fethine hazırlanan Oruç ve Hızır Reis’i engellemek için neler yapacaktır?

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI OYUNCULARI KİMLER?

Engin Altan Düzyatan : Oruç Reis

Ulaş Tuna Astepe : Barbaros Hayreddin Paşa

Uzman Dikinciler : İshak Reis

Caner Topçu : İlyas Reis

Bahadır Yenişehirlioğlu : Yakup Ağa

Pelin Akil Altan : Izabel

Yiğit Özşener

İhtilal Meskenin

Tolga Akkaya

Cem Bender

Gülcan Arslan

Melis Babadağ

İsmail Filiz : Kurdoğlu Muslihiddin Reis

Miraç Sözer

Haberler.com – Gündem

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı,Oruç Reis,Reis,Barbaroslar,Hayreddin Paşa,Hızır,Barbaros ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.