Balkan Ninnisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninnisi 3. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Balkan Ninnisi son bölümde neler oldu?

TRT 1’in yeni dizisi Balkan Ninnisi bugün 2. kısmıyla ekranlara geldi. 2. kısmının akabinde izleyiciler Balkan Ninnisi 3. kısım fragmanı …

29.06.2022
Balkan Ninnisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninnisi 3. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Balkan Ninnisi son bölümde neler oldu?

TRT 1’in yeni dizisi Balkan Ninnisi bugün 2. kısmıyla ekranlara geldi. 2. kısmının akabinde izleyiciler Balkan Ninnisi 3. kısım fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninnisi yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? merak ediyor. İşte ayrıntılar…

Balkan Ninnisi, Türk imali televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Hasret Türkad, Merih Öztürk ve Emre Beyefendi yer almaktadır. Balkan Ninnisi 3. kısım fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninnisi 3. yeni kısım fragmanı çıktı mı? Balkan Ninnisi son kısımda neler oldu?

BALKAN NİNNİSİ 3. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Balkan Ninnisi 2. kısmının akabinde 3. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni kısım fragmanı çıkmadı.

BALKAN NİNNİSİ 2. KISIM FRAGMANI İZLE!

BALKAN NİNNİSİ KONUSU NE?

Vardar Irmağı’nın ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başşehri Üsküp’te geçen imkânsız bir aşk öyküsünü anlatan “Balkan Ninnisi” yakında TRT 1 ekranlarına gelecek.

Farklı milletlere mensup iki gencin imkânsız aşkı…

“Balkan Ninnisi”, tam 600 yıl Osmanlı kenti olarak kalmış, bir tarafında Türk ve Arnavutların öbür yanında Makedonların hayatlarını sürdürdüğü Üsküp’te, farklı milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri gayretin hikayesini anlatıyor.

Önceden hayatları kesişen, mukadderatın cilvesi olarak tarihi bir konakta buluşan Türk ve Makedon aileler ile birbirini ölesiye seven iki gencin hayatlarından kesitleri ekranlara yansıtacak “Balkan Ninnisi”nin direktörlüğünü Doğan Ümit Karaca üstleniyor.

BALKAN NİNNİSİ SON KISIMDA NELER OLDU?

Ertan’ı mimar olarak beklerken hayal kırıklığına uğrayan Süleyman ve Neriman, hastanede Elena ve Daniel’le yaşadıkları tartışmanın da tesiriyle mazide kalmış bir yaranın hala tam iyileşmediğinden korkmaya başlarlar. İki ailenin birinci müsabakası değildir bu… Süleyman ve Neriman, Ertan’ı gerçek bildikleri yola sokmalılardır, onu da ağabeyi Zafer üzere kaybetmek istemezler. Ertan ise kendi bildiği yolda ilerlerken, ailesine verdiği zararın farkına geç varır ve annesiyle dayısının kelamını dinleyerek köftecide çalışmaya başlar. Her şey yoluna giriyordur. Ta ki Ertan’ın köftecideki macerası da Jovanka’ya çıkana dek… İflasın eşiğinde olan Elena ise ailesini korumak için elinden geleni yapıyor, gayretini tek başına sürdürüyordur. Lakin karşısındaki görünmez rakip, hiç de adil dövüşmüyor, istediğini elde etmek için yasak yollardan gitmeye gocunmuyordur. Tehlike, sanılandan çok daha büyüktür, maksatta Jovanka da vardır. Artık dönüşü olmayan şeyler yaşanmış, Türk ailenin konağında kolay kolay çözülemeyecek bir yazgı düğümlenmiştir.

BALKAN NİNNİSİ OYUNCU KADROSU

Erdal Özyağcılar : Süleyman

Özlem Türkad : Neriman

Merih Öztürk : Jovanka

Emre Beyefendi : Ertan

Gözde Çığacı : Gülsüm

Hakan Boyav : Daniel

Suzana Akbelge

Deniz Gürkan : Gülbahar

Erman Saban : Hayati

Sarp Bozkurt : Arif

Süleyman Kara : Mustafa

Mustafa Jašar

Kkent aydın haberlerin Turgut : Pavel

Bedija Begovska

Elyesa Kaso

Can Kolukısa

Filiz Ahmet

Slagana Vujosevic

Balkan Ninnisi,Türk,Ertan ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.