Aydın yerel haberleri… Söke’de polis ekipleri düzensiz göçmenlere karşı alarma geçti

Aydın habere nazaran Söke’de polis grupları mülteci göçmen şahıslarlere karşı alarma geçti Kamyon kasasından inerek süratle uzaklaştılar Aydın’ın …

29.09.2022
Aydın yerel haberleri… Söke’de polis ekipleri düzensiz göçmenlere karşı alarma geçti

Aydın habere nazaran Söke’de polis grupları mülteci göçmen şahıslarlere karşı alarma geçti Kamyon kasasından inerek süratle uzaklaştılar Aydın’ın Söke ilçesinde kamyon ile kente bırakılan mülteci göçmen şahıslarler için polis grupları çalışma başlatırken, orta sokakla kaçan mülteci göçmen şahıslarlerin bir kısmı yakalandı.

Söke’de polis grupları mülteci göçmen şahıslarlere karşı alarma geçti

Kamyon kasasından inerek süratle uzaklaştılar

AYDIN – Aydın’ın Söke ilçesinde kamyon ile kente bırakılan mülteci göçmen şahıslarler için polis grupları çalışma başlatırken, orta sokakla kaçan mülteci göçmen şahıslarlerin bir kısmı yakalandı.

Olay, Yenicami Mahallesi Halil Öcal Caddesi üzerinde akşam s kent aydın haberleri tlerinde meydana geldi. Olay Yerinden Aktarılan Bilgilere nazaran, cadde üzerinde duran 52 ABN 749 plakalı kamyonun kasasından çok sayıda şahsın inip koşarak uzaklaştığını fark eden vatandaşlar durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye polis grupları sevk edildi. Kısa müddette olay yerine gelen gruplar kamyondan inerek kaçan şahısların mülteci göçmen şahıslar olduğunu tespit etti. Orta sokaklarda yapılan çalışmalarda mülteci göçmen şahıslarlerin bir kısmı yakalandı. Öbür mülteci göçmen şahıslarleri arama çalışmaları sürerken, yakalananların ise süreçlerinin akabinde Vilayet Göç Yönetimi’ne teslim edileceği öğrenildi.

Kaynak: aydın haberleri / Levent Tuncer – 3. Sayfa

Mülteci Göçmen Şahıslarler ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.