Aydın Tren Saatleri 2022 Güncel

Aydın Tren Saatleri 2022 Güncel Listesi

Aydın üzerinden geçen tüm tren seferlerine ilişkin güncel aydın tren saatleri sayfamızda yer almaktadır. TCDD 3. Bölge tren saatleri İzmir Aydın Denizli bölgesi seferleri Aydın ilimizden aktif olarak kullanıldığı için aydın tren saatleri olabildiğince güncel tutulmaktadır. Sefer saatlerinde yaşanılan aksaklıklar TCDD tarafınca olup sefer saatleri değişikliği ile ilgili bildirimlerinizi bizlere iletişim kanallarımız üzerinden yapabilirsiniz. Aydın Tren Saatleri sayfamızdan aynı zamanda İzmir tren saatleri, Denizli tren saatleri, Nazilli tren saatleri, Söke tren saatleri, Ortaklar tren saatleri, İncirliova tren saatleri, Germencik tren saatleri, Sazlı tren saatleri, Köşk tren saatleri, Umurlu tren saatleri, Sultanhisar tren saatleri, Atça tren saatleri, Kuyucak tren saatleri, Buharkent tren saatleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

17 Mayıs 2021 İzmir Denizli tren saatleri güncellemesi TCDD tarafından duyurulmuştur. İç İşleri Bakanlığı tarafından kısmi normalleşme süreci başlatılmıştır. Bu süreçte tam kapanma sona erdirilmiştir. Ayrıca ulaşım kısıtlamaları da ortadan kalkmıştır. Özellikle İzmir Basmane trenleri ve Denizli tren seferleri başta olmak üzere pek çok güzergahta tren ve otobüs seferi başlamıştır. Nitekim bu amaçla güncel 3. bölge tren saatleri sayfamızda duyurulmuştur.

Güncellik: Tren Saatleri Son Güncellenme Tarihi 28.06.2022

 

 

Tren saatleri tabloları mobil uyumlu olarak sayfada yer almaktadır. Tablonun devamını görüntülemek için lütfen parmağınız ile tabloyu sağa - sola kaydırınızı.

İZMİR >>>> DENİZLİ

İzmir Tren Saatleri 2022

İzmir tren saatleri, TCDD Basmane tren garı kalkışlı Denizli ve Söke yönüne giden tren seferleri saat ve durak bilgilerini içermektedir. İzmir tren garı kalkışlı toplam 7 tren ile Denizli tren garına seferler düzenlenmektedir. Ayrıca bu yönde çalışan Söke Denizli treni, İzmir Söke treni ve Aydın Denizli treni yer almaktadır.

2022 izmir tren saatleri aşağıda yer almaktadır.

İstasyon / Tren Seferi 32743 32701 32705 32707 32739 32709 32745 32711 32713
BASMANE   07:10 10:45 12:30 13:10 14:30   16:45 18:00
GAZİEMİR   07:26 11:03 12:51 13:28 14:51   17:03 18:18
Adnanmenderes Havaalanı   07:32 11:08 12:56 13:33 14:56   17:09 18:23
MENDERES   07:38 11:14 13:02 13:39 15:01   17:15 18:28
PANCAR   07:51 11:26 13:14 13:52 15:13   17:27 18:41
TORBALI   08:03 11:37 13:24 14:03 15:23   17:37 18:51
TEPEKÖY   08:07 11:41 13:28 14:08 15:28   17:43 18:55
SELÇUK   x x x 14:37 15:37   x 19:03
ÇAMLIK   08:34 12:08 13:55 14:51 16:03   18:15 19:22
ORTAKLAR   08:49 12:21 14:09 15:10 16:16   18:28 19:37
SAZLI   09:08 12:40 14:28   16:35   18:53 19:56
SÖKE 06:32 x   x     16:30 x x
SAZLI 06:42 x   x     16:40 x x
ORTAKLAR 07:03 09:08 12:40 14:28 15:10 16:35 16:59 18:53 19:56
GERMENCİK 07:13 09:18 12:50 14:38 15:22 16:45 17:09 19:08 20:07
İNCİRLİOVA 07:23 09:28 13:00 14:48 15:32 16:55 17:19 19:18 20:18
AYDIN 07:34 09:39 13:15 15:03 15:45 17:06 17:30 19:29 20:32
UMURLU 07:47 09:52 13:27 15:15 15:57 17:18 17:42 19:41 20:44
KÖŞK 07:56 10:01 13:36 15:24 16:06 17:27 17:51 19:50 20:53
KARAALİ 08:04 x 13:44 15:32 16:14 x 17:59 x x
SULTANHİSAR 08:08 10:12 13:48 15:36 16:19 17:37 18:03 20:00 21:03
ATÇA 08:17 10:18 13:54 15:42 16:25 17:43 18:10 20:07 21:09
İSABEYLİ 08:23 10:24 14:00 15:48 16:31 17:49 18:16 x x
NAZİLLİ 08:31 10:31 14:11 16:00 16:36 17:56 18:23 20:18 21:20
KUYUCAK 08:42 10:42 14:22 16:12   18:07 18:34 20:29 21:31
PAMUKÖREN 08:49 10:49 14:29 16:20   18:14 18:41 20:36 21:38
HORSUNLU 08:54 10:54 14:34 16:26   18:19 18:46 20:41 21:43
BUHARKENT 09:16 11:06 14:46 16:39   18:31 19:01 20:53 21:55
SARAYKÖY 09:30 11:21 15:01 17:01   18:45 19:15 21:07 22:09
GONCALI 09:47 11:38 15:18 17:18   19:02 19:32 21:24 22:26
DENİZLİ 09:58 11:49 15:29 17:29   19:13 19:43 21:35 22:37
Basmane denizli tren saatleri 2022

DENİZLİ >>>> İZMİR

Denizli Tren Saatleri 2022

Denizli tren saatleri, Denizli tren garı kalkışlı İzmir ve Söke yönüne giden tren seferleri saat ve durak bilgilerini içermektedir. Denizli tren garı kalkışlı toplam 8 tren ile İzmir Basmane tren garına seferler düzenlenmektedir. Ayrıca bu yönde çalışan Söke İzmir treni, Denizli Söke treni ve Aydın Söke treni yer almaktadır.

2022 denizli tren saatleri aşağıda yer almaktadır.

İstasyon / Tren Seferi 32702 32704 32744 32706 32708 32710 32746 32714 32716
DENİZLİ 04:20 05:45 06:40 08:30 10:45 12:45   16:30 18:10
GONCALI 04:35 06:00 06:55 08:45 11:00 13:02   16:45 18:27
SARAYKÖY 04:51 06:16 07:11 09:01 11:20 13:18   17:02 18:46
BUHARKENT 05:05 06:30 07:25 09:15 11:35 13:32   17:16 19:00
HORSUNLU 05:17 06:42 07:38 09:27 11:48 13:44   17:28 19:12
PAMUKÖREN 05:23 06:48 07:44 09:33 11:55 13:50   17:34 19:18
KUYUCAK 05:30 06:55 07:51 09:40 12:09 13:57   17:41 19:25
NAZİLLİ 05:42 07:07 08:04 09:52 12:21 14:09 17:15 17:55 19:39
İSABEYLİ x 07:13 08:10 x 12:27 14:15 17:21 18:01 19:45
ATÇA 05:53 07:19 08:16 10:03 12:33 14:21 17:27 18:09 19:52
SULTANHİSAR 05:59 07:25 08:22 10:11 12:39 14:27 17:38 18:15 20:01
KARAALİ x x 08:26 x 12:43 14:31 17:42 x x
KÖŞK 06:09 07:35 08:34 10:21 12:51 14:39 17:52 18:25 20:11
UMURLU 06:18 07:46 08:43 10:30 13:00 14:48 18:02 18:34 20:20
AYDIN 06:31 07:59 08:57 10:43 13:14 15:01 18:18 18:47 20:33
İNCİRLİOVA 06:41 08:09 09:07 10:53 13:24 15:11 18:29 18:57 20:43
GERMENCİK 06:51 08:19 09:19 11:03 13:35 15:21 18:40 19:07 20:58
ORTAKLAR 07:01 08:30 09:30 11:14 13:46 15:31 18:52 19:18 21:09
SAZLI x x 09:47 x x x 19:09 x x
SÖKE x x 09:56 x x x 19:18 x x
SAZLI x x   x x x   x x
ORTAKLAR 07:01 08:30   11:14 13:46 15:31   19:18 21:09
ÇAMLIK 07:19 08:48   11:32 14:08 15:50   19:36 21:27
SELÇUK 07:32 09:01   11:46 14:22 16:04   19:49 21:40
SAĞLIK 07:51 x   x x x   x 21:59
TEPEKÖY 07:59 09:34   12:13 14:50 16:31   20:16 22:07
TORBALI 08:05 09:41   12:18 14:54 16:35   20:20 22:12
PANCAR 08:14 09:51   12:27 15:04 16:44   20:29 22:21
MENDERES 08:27 10:05   12:40 15:18 16:57   20:41 22:33
 Havaalanı 08:32 10:10   12:45 15:23 17:02   20:46 22:38
GAZİEMİR 08:37 10:16   12:52 15:28 17:07   20:52 22:43
BASMANE 08:56 10:35   13:09 15:45 17:26   21:09 22:59
Denizli Basmane Tren saatleri 2022

Basmane İzmir - Aydın - Denizli - Isparta Tren Saatleri

Göller Ekspresi Tren Saatleri aşağıda yer almaktadır. Göller eksperi ile Basmane'den Aydın, Denizli, Burdur, Isparta şehirlerine ve aynı şekilde Isparta'dan Burdur, Denizli, Aydın, İzmir şehirlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir (Basmane) Isparta Treni

İzmir Isparta Tren Saatleri 2022

İzmir ısparta tren saatleri, Basmane gar kalkışlı ana hat tren seferlerini içermektedir. Günde bir defa kalkan bu tren ile Burdur & Isparta illerine ulaşım mümkündür. Isparta treni ayrıca ara duraklara uğramaktadır. Ancak her durakta durmamaktadır.

2022 Basmane Isparta tren saatleri aşağıda yer almaktadır.

İzmir (Basmane) 23:05
Gaziemir 23:27
Adnanmenderes Havaalanı 23:34
Torbalı 00:04
Tepeköy 00:09
Sağlık 00:17
Selçuk 00:38
Çamlık 00:53
Ortaklar 01:12
Germencik 01:23
İncirliova 01:34
Aydın 01:48
İmamköy 01:55
Umurlu 02:01
Köşk 02:10
Sultanhisar 02:20
Atça 02:26
Nazilli 02:37
Kuyucak 02:48
Horsunlu 03:00
Buharkent 03:12
Sarayköy 03:26
Goncalı 03:42
Denizli 04:08
Goncalı Müselles 04:22
Kaklık 04:50
Bozkurt 05:07
Çardak 05:15
Dazkırı 05:34
Evciler 05:45
Sütlaç 05:57
Dinar 06:17
Karakuyu 06:38
Keçiborlu 06:58
Gümüşgün 07:10
Bozanönü 07:26
Burdur xx
Isparta (Varış) 07:37
Basmane İzmir Isparta tren saatleri 2022

Isparta İzmir (Basmane) Treni

Isparta İzmir Tren Saatleri 2022

Isparta izmir tren saatleri, ISPARTA Tren garı kalkışlı ana hat tren seferlerini içermektedir. Göller ekspresi olarak adlandırılan bu tren seferleri ile Ege bölgesine ulaşım mümkündür. Günde bir defa kalkan Isparta izmir treni, sabah saatlerinde Basmane tren garına ulaşmaktadır.

2022 Isparta Basmane göller tren saatleri aşağıda yer almaktadır.

Burdur 22:20
Isparta 22:30
Bozanönü 22:42
Gümüşgün 22:57
Keçiborlu 23:08
Karakuyu 23:27
Dinar 23:46
Sütlaç 00:04
Evciler 00:15
Dazkırı 00:27
Çardak 00:45
Bozkurt 00:53
Kaklık 01:10
Goncalı Müselles 01:38
Denizli 02:04
Km. 251+485 02:16
Goncalı 02:18
Sarayköy 02:34
Buharkent 02:48
Horsunlu 03:03
Kuyucak 03:14
Nazilli 03:27
Atça 03:39
Sultanhisar 03:46
Köşk 03:56
Umurlu 04:05
Aydın 04:20
İncirliova 04:31
Germencik 04:42
Ortaklar 04:54
Çamlık 05:13
Selçuk 05:28
Sağlık 05:49
Tepeköy 05:59
Torbalı 06:05
Adnanmenderes Havaalanı 06:34
Gaziemir 06:41
İzmir (Basmane) (Varış) 06:57
Isparta Basmane tren saatleri 2022

Aydın Söke Tren Saatleri

Söke Tren Saatleri hakkında yolculuk yapacaklar için yardım amaçlı ayrıca bir tabloyu sizler için ekliyoruz. 3. Bölge tren seferleri yoğun ve senkronize bir hal içerisinde olduğu için hat arasında geçiş yapmak zor olabiliyor. Aydın Söke , Denizli Söke , Basmane Söke olmak üzere 3 ayrı hattan tren gelen Söke tren garına ait tren seferleri saat ve ücret tablosu ise aşağıda yer almaktadır.

Aydın Tren Garı Nerede

Aydın Tren Garı, Aydın şehir merkezinde Hasan Efendi- Ramazan Paşa mahallesinde, Bey Camii yanında yer almaktadır. Aydın Tren Garı iletişimi için özel bir telefon hizmeti bulunmamaktadır. Bu konuda hizmet almak isteyen vatandaşlarımızın TCDD resmi müşteri ilişkileri hattını kullanmaları gerekmektedir. TCDD müşteri ilişkileri hattı aracılığı ile bilet rezervasyonu, bilet alım satım işlemleri, sefer saatleri bilgisi edinme ve dilek - şikayet kaydı oluşturma işlemleri yapılmaktadır. 

TCDD Müşteri İlişkileri 444 82 33

ANKARA 0312 309 05 15 / 0312 309 336
İSTANBUL 0216 348 80 20
İZMİR 0232 484 86 38

 

 

Aydın Tren Saatleri 2021 Listesi

Koronavirüs süreci insan hayatının hemen her alanında değişime neden oldu. Bunlardan biriside yolculuklar ve seferlerin düzenlenmesidir. Özellikle 3. bölge tren saatleri bu süreçte duraksamıştır. Geçtiğimiz günlerde ise kontrollü normalleşme sürecinin duyurulması ile yeni saatler TCDD tarafından duyurulmuştur. Bu süreçte sefer sayısında azaltıma gidilmiş ve yeni saatler duyurulmuştur. Özellikle Söke - Basmane yönü trenler çalışmazken Denizli - Söke trenleri ve Söke - Aydın trenleri Söke  Sazlı yönüne gitmek isteyen yolculara hizmet sunmaktadır.

Aydın Büyük Şehir Belediyesi Sarı Otobüs Saatleri sayfamızdan da faydalanabilirsiniz.

Aydın tren seferleri başladı mı?

Aydın tren seferleri 2021 yılı itibariyle başladı. Koronavirüs kontrollü normalleşme süreci içerisinde 20 Mart 2021 tarihinden itibaren seferler İzmir - Denizli arasında karşılıklı olarak ve Söke ara güzergahı olmak üzere başlamıştır.

Aydın tren seferleri ne zaman başlayacak?

Aydın tren seferleri 20 Mart 2021 Cumartesi itibariyle 07:41 İzmir yönü, 07:58 Denizli yönü trenleri ile başlayacaktır.

İzmir Aydın tren seferleri ne zaman başlayacak?

İzmir Aydın tren seferleri yeni duyurulan saatler ile başlayacaktır. İlk tren 20 Mart Cumartesi günü Basmane'den 07:10'da başlayacaktır. İzmir Basmane gardan kalkan trenler Denizli yönünde sefer düzenleyecektir. Söke yönüne gitmek isteyen yolcular Aydın'dan aktarma yapmalıdır.

Kısmi normalleşme İzmir Tren Saatleri başladı mı?

İzmir Aydın tren seferleri yeni duyurulan saatler ile başlayacaktır. İlk tren 20 Mart Cumartesi günü Basmane'den 07:10'da başlayacaktır. İzmir Basmane gardan kalkan trenler Denizli yönünde sefer düzenleyecektir. Söke yönüne gitmek isteyen yolcular Aydın'dan aktarma yapmalıdır.

Kısmi normalleşme Denizli Tren Saatleri başladı mı?

İç İşleri Bakanlığı tarafından yeni normalleşme için kısmi normalleşme süreci başlatılmıştır. Bu süreçte 17 Mayıs tarihi itibariyle denizli tren seferleri de başlamıştır. Ancak denizli tren saatleri yeni uygulamalar dahilinde değiştirilmiştir. Güncel mayıs 2021 denizli tren saatleri sayfamızda yer almaktadır.

İzmir Denizli tren seferleri başladı mı?

İzmir Denizli tren seferleri başladı mı? İzmir Denizli trenleri çalışıyor mu? Özellikle tren yolculuğu İzmir ve Aydın ilçeleri başta olmak üzere Denizli İzmir arasında yer alan birçok yerleşim merkezine ulaşımı sağlamaktadır. 17 Mayıs 2021 tarihi itibariyle tam kapanma sürecinin ardından seferler başlamıştır.

İzmir Aydın tren seferleri başladı mı?

Evet, İzmir Aydın tren seferleri başladı.Mart ayında başlayan tren seferleri tam kapanmanın ardından yeni tren saatleri ile tekrar başlamıştır.

Söke Aydın Trenleri başladı mı?

Söke tren seferleri çalışmaya başlamıştır. Ayrıca Söke tren saatleri önceki saatlere göre değişmemiştir.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri