SPONSORLU

Aydın Tren Saatleri 2022 Güncel

Aydın Tren Saatleri 2022 Güncel Listesi

Aydın üzerinden geçen tüm tren seferlerine ilişkin güncel aydın tren saatleri sayfamızda yer almaktadır. TCDD 3. Bölge tren saatleri İzmir Aydın Denizli bölgesi seferleri Aydın ilimizden aktif olarak kullanıldığı için aydın tren saatleri olabildiğince güncel tutulmaktadır. Sefer saatlerinde yaşanılan aksaklıklar TCDD tarafınca olup sefer saatleri değişikliği ile ilgili bildirimlerinizi bizlere iletişim kanallarımız üzerinden yapabilirsiniz. Aydın Tren Saatleri sayfamızdan aynı zamanda İzmir tren saatleri, Denizli tren saatleri, Nazilli tren saatleri, Söke tren saatleri, Ortaklar tren saatleri, İncirliova tren saatleri, Germencik tren saatleri, Sazlı tren saatleri, Köşk tren saatleri, Umurlu tren saatleri, Sultanhisar tren saatleri, Atça tren saatleri, Kuyucak tren saatleri, Buharkent tren saatleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

17 Mayıs 2021 İzmir Denizli tren saatleri güncellemesi TCDD tarafından duyurulmuştur. İç İşleri Bakanlığı tarafından kısmi normalleşme süreci başlatılmıştır. Bu süreçte tam kapanma sona erdirilmiştir. Ayrıca ulaşım kısıtlamaları da ortadan kalkmıştır. Özellikle İzmir Basmane trenleri ve Denizli tren seferleri başta olmak üzere pek çok güzergahta tren ve otobüs seferi başlamıştır. Nitekim bu amaçla güncel 3. bölge tren saatleri sayfamızda duyurulmuştur.

 

Tren saatleri tabloları mobil uyumlu olarak sayfada yer almaktadır. Tablonun devamını görüntülemek için lütfen parmağınız ile tabloyu sağa - sola kaydırınızı.

İZMİR >>>> DENİZLİ

İzmir Tren Saatleri 2022

İzmir tren saatleri, TCDD Basmane tren garı kalkışlı Denizli ve Söke yönüne giden tren seferleri saat ve durak bilgilerini içermektedir. İzmir tren garı kalkışlı toplam 7 tren ile Denizli tren garına seferler düzenlenmektedir. Ayrıca bu yönde çalışan Söke Denizli treni, İzmir Söke treni ve Aydın Denizli treni yer almaktadır.

2022 izmir tren saatleri aşağıda yer almaktadır.

BASMANE 07:10 10:45 15:10 16:45
GAZİEMİR 07:28 11:04 15:27 17:03
Havaalanı 07:34 11:10 15:34 17:09
MENDERES 07:39 11:15 15:39 17:15
PANCAR 07:53 11:29 15:52 17:28
TORBALI 08:02 11:38 16:03 17:37
TEPEKÖY 08:08 11:42 16:09 17:41
SELÇUK 08:35 12:09 16:37 18:09
ÇAMLIK 08:49 12:23 16:50 18:23
ORTAKLAR 09:08 12:42 17:08 18:41
SAZLI x x x x
SÖKE 06:35 x x 16:15 x x
SAZLI 06:45 x x 16:25 x x
ORTAKLAR 07:04 09:08 12:42 16:44 17:08 18:41
GERMENCİK 07:15 09:18 12:52 16:56 17:21 18:51
İNCİRLİOVA 07:28 09:29 13:04 17:09 17:31 19:01
AYDIN 07:41 09:40 13:15 17:21 17:40 19:12
UMURLU 07:57 09:53 13:27 17:33 19:24
KÖŞK 08:08 10:02 13:36 17:43 19:33
KARAALİ 08:17 x 13:44 17:51 x
SULTANHİSAR 08:21 10:14 13:48 17:55 19:43
ATÇA 08:27 10:20 13:55 18:01 19:50
İSABEYLİ 08:33 10:26 14:01 18:07 19:56
NAZİLLİ 08:40 10:33 14:08 18:14 20:03
KUYUCAK 08:52 10:44 14:19 18:26 20:14
PAMUKÖREN 08:59 10:51 14:26 18:33 20:21
HORSUNLU 09:04 10:56 14:31 18:39 20:26
BUHARKENT 09:19 11:08 14:43 18:54 20:38
SARAYKÖY 09:33 11:23 14:59 19:08 20:52
GONCALI 09:49 11:42 15:15 19:24 21:11
DENİZLİ 10:01 11:53 15:26 19:36 21:22
izmir Tren Saatleri 2022

DENİZLİ >>>> İZMİR

Denizli Tren Saatleri 2022

Denizli tren saatleri, Denizli tren garı kalkışlı İzmir ve Söke yönüne giden tren seferleri saat ve durak bilgilerini içermektedir. Denizli tren garı kalkışlı toplam 8 tren ile İzmir Basmane tren garına seferler düzenlenmektedir. Ayrıca bu yönde çalışan Söke İzmir treni, Denizli Söke treni ve Aydın Söke treni yer almaktadır.

2022 denizli tren saatleri aşağıda yer almaktadır.

DENİZLİ 05:45 06:40 10:45 12:20 16:45
GONCALI 05:59 06:54 11:02 12:34 17:02
SARAYKÖY 06:15 07:10 11:22 12:52 17:18
BUHARKENT 06:29 07:24 11:38 13:06 17:32
HORSUNLU 06:41 07:36 11:52 13:18 17:44
PAMUKÖREN 06:47 07:42 12:00 13:24 17:50
KUYUCAK 06:54 07:49 12:11 13:31 17:59
NAZİLLİ 07:06 08:02 12:23 13:43 18:13
İSABEYLİ 07:12 08:08 12:29 13:49 18:20
ATÇA 07:18 08:14 12:35 13:56 18:26
SULTANHİSAR 07:24 08:22 12:41 14:02 18:33
KARAALİ x 08:26 12:45 14:06 x
KÖŞK 07:34 08:34 12:53 14:14 18:46
UMURLU 07:43 08:43 13:02 14:23 18:56
AYDIN 07:58 08:56 13:16 14:37 18:10 19:13
İNCİRLİOVA 08:08 09:07 13:27 14:48 18:20 19:23
GERMENCİK 08:18 09:19 13:38 14:58 18:30 19:33
ORTAKLAR 08:29 09:31 13:48 15:08 18:42 19:45
SAZLI x 09:48 x x 18:59 x
SÖKE x 09:57 x x 19:08 x
SAZLI x x x x
ORTAKLAR 08:29 13:48 15:08 19:45
ÇAMLIK 08:48 14:07 15:28 20:04
SELÇUK 09:01 14:20 15:41 20:18
TEPEKÖY 09:29 14:47 16:08 20:47
TORBALI 09:33 14:51 16:12 20:52
PANCAR 09:42 15:03 16:21 21:04
MENDERES 09:54 15:18 16:33 21:19
 Havaalanı 09:59 15:23 16:38 21:24
GAZİEMİR 10:04 15:28 16:43 21:29
BASMANE 10:21 15:45 16:58 21:46
denizli Tren Saatleri 2022

Basmane İzmir - Aydın - Denizli - Isparta Tren Saatleri

Göller Ekspresi Tren Saatleri aşağıda yer almaktadır. Göller eksperi ile Basmane'den Aydın, Denizli, Burdur, Isparta şehirlerine ve aynı şekilde Isparta'dan Burdur, Denizli, Aydın, İzmir şehirlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İzmir (Basmane) 22:30:00 Isparta 21:35:00
Gaziemir 22:46:00 Burdur 21:35:00
 Havaalanı 22:51:00 Gümüşgün 22:02:00
Torbalı 23:14:00 Keçiborlu 22:13:00
Tepeköy 23:18:00 Karakuyu  22:33:00
Selçuk 23:46:00 Dinar 22:52:00
Çamlık 00:01:00 Sütlaç 23:10:00
Ortaklar 00:20:00 Evciler 23:22:00
Germencik 00:30:00 Dazkırı 23:34:00
İncirliova 00:41:00 Çardak 23:52:00
Aydın 00:54:00 Bozkurt 23:59:00
İmamköy 01:01:00 Denizli 00:53:00
Köşk 01:16:00 Goncalı 01:07:00
Sultanhisar 01:27:00 Sarayköy 01:23:00
Atça 01:34:00 Buharkent  01:37:00
Nazilli 01:46:00 Horsunlu 01:49:00
Kuyucak 01:59:00 Kuyucak 02:00:00
Horsunlu 02:09:00 Nazilli 02:11:00
Buharkent 02:21:00 Atça 02:23:00
Sarayköy 02:35:00 Sultanhisar  02:31:00
Goncalı 02:52:00 Köşk   02:45:00
Denizli 03:18:00 İmamköy   03:03:00
Bozkurt 04:08:00 Aydın   03:14:00
Çardak 04:15:00 İncirliova   03:26:00
Dazkırı 04:33:00 Germencik   03:40:00
Evciler 04:46:00 Ortaklar   03:52:00
Sütlaç 04:58:00 Çamlık   04:13:00
Dinar 05:17:00 Selçuk   04:28:00
Karakuyu 05:35:00 Tepeköy   05:03:00
Keçiborlu 05:57:00 Torbalı   05:07:00
Gümüşgün 06:09:00 Havaalanı   05:46:00
Burdur 06:34:00 Gaziemir   05:51:00
Isparta 06:35:00 İzmir (Basmane)   06:09:00

Aydın Söke Tren Saatleri

Söke Tren Saatleri hakkında yolculuk yapacaklar için yardım amaçlı ayrıca bir tabloyu sizler için ekliyoruz. 3. Bölge tren seferleri yoğun ve senkronize bir hal içerisinde olduğu için hat arasında geçiş yapmak zor olabiliyor. Aydın Söke , Denizli Söke , Basmane Söke olmak üzere 3 ayrı hattan tren gelen Söke tren garına ait tren seferleri saat ve ücret tablosu ise aşağıda yer almaktadır.

Aydın Tren Garı Nerede

Aydın Tren Garı, Aydın şehir merkezinde Hasan Efendi- Ramazan Paşa mahallesinde, Bey Camii yanında yer almaktadır. Aydın Tren Garı iletişimi için özel bir telefon hizmeti bulunmamaktadır. Bu konuda hizmet almak isteyen vatandaşlarımızın TCDD resmi müşteri ilişkileri hattını kullanmaları gerekmektedir. TCDD müşteri ilişkileri hattı aracılığı ile bilet rezervasyonu, bilet alım satım işlemleri, sefer saatleri bilgisi edinme ve dilek - şikayet kaydı oluşturma işlemleri yapılmaktadır. 

TCDD Müşteri İlişkileri 444 82 33

ANKARA 0312 309 05 15 / 0312 309 336
İSTANBUL 0216 348 80 20
İZMİR 0232 484 86 38

 

 

Aydın Tren Saatleri 2021 Listesi

Koronavirüs süreci insan hayatının hemen her alanında değişime neden oldu. Bunlardan biriside yolculuklar ve seferlerin düzenlenmesidir. Özellikle 3. bölge tren saatleri bu süreçte duraksamıştır. Geçtiğimiz günlerde ise kontrollü normalleşme sürecinin duyurulması ile yeni saatler TCDD tarafından duyurulmuştur. Bu süreçte sefer sayısında azaltıma gidilmiş ve yeni saatler duyurulmuştur. Özellikle Söke - Basmane yönü trenler çalışmazken Denizli - Söke trenleri ve Söke - Aydın trenleri Söke  Sazlı yönüne gitmek isteyen yolculara hizmet sunmaktadır.

Aydın Büyük Şehir Belediyesi Sarı Otobüs Saatleri sayfamızdan da faydalanabilirsiniz.

Aydın tren seferleri başladı mı?

Aydın tren seferleri 2021 yılı itibariyle başladı. Koronavirüs kontrollü normalleşme süreci içerisinde 20 Mart 2021 tarihinden itibaren seferler İzmir - Denizli arasında karşılıklı olarak ve Söke ara güzergahı olmak üzere başlamıştır.

Aydın tren seferleri ne zaman başlayacak?

Aydın tren seferleri 20 Mart 2021 Cumartesi itibariyle 07:41 İzmir yönü, 07:58 Denizli yönü trenleri ile başlayacaktır.

İzmir Aydın tren seferleri ne zaman başlayacak?

İzmir Aydın tren seferleri yeni duyurulan saatler ile başlayacaktır. İlk tren 20 Mart Cumartesi günü Basmane'den 07:10'da başlayacaktır. İzmir Basmane gardan kalkan trenler Denizli yönünde sefer düzenleyecektir. Söke yönüne gitmek isteyen yolcular Aydın'dan aktarma yapmalıdır.

Kısmi normalleşme İzmir Tren Saatleri başladı mı?

İzmir Aydın tren seferleri yeni duyurulan saatler ile başlayacaktır. İlk tren 20 Mart Cumartesi günü Basmane'den 07:10'da başlayacaktır. İzmir Basmane gardan kalkan trenler Denizli yönünde sefer düzenleyecektir. Söke yönüne gitmek isteyen yolcular Aydın'dan aktarma yapmalıdır.

Kısmi normalleşme Denizli Tren Saatleri başladı mı?

İç İşleri Bakanlığı tarafından yeni normalleşme için kısmi normalleşme süreci başlatılmıştır. Bu süreçte 17 Mayıs tarihi itibariyle denizli tren seferleri de başlamıştır. Ancak denizli tren saatleri yeni uygulamalar dahilinde değiştirilmiştir. Güncel mayıs 2021 denizli tren saatleri sayfamızda yer almaktadır.

İzmir Denizli tren seferleri başladı mı?

İzmir Denizli tren seferleri başladı mı? İzmir Denizli trenleri çalışıyor mu? Özellikle tren yolculuğu İzmir ve Aydın ilçeleri başta olmak üzere Denizli İzmir arasında yer alan birçok yerleşim merkezine ulaşımı sağlamaktadır. 17 Mayıs 2021 tarihi itibariyle tam kapanma sürecinin ardından seferler başlamıştır.

İzmir Aydın tren seferleri başladı mı?

Evet, İzmir Aydın tren seferleri başladı.Mart ayında başlayan tren seferleri tam kapanmanın ardından yeni tren saatleri ile tekrar başlamıştır.

Söke Aydın Trenleri başladı mı?

Söke tren seferleri çalışmaya başlamıştır. Ayrıca Söke tren saatleri önceki saatlere göre değişmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri