Aydın haber: Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu Tiyatro Atölyelerine Yeni Dönem Başvuları Başladı

Aydın haberlerine nazaran Efeler Belediyesi Kent Tiyatrosu (EBŞT) Tiyatro Atölyeleri yeni periyot çalışmalarına başlıyor. Efeler Belediyesi …

22.09.2022
Aydın haber: Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu Tiyatro Atölyelerine Yeni Dönem Başvuları Başladı

Aydın haberlerine nazaran Efeler Belediyesi Kent Tiyatrosu (EBŞT) Tiyatro Atölyeleri yeni periyot çalışmalarına başlıyor.

Efeler Belediyesi Kent Tiyatrosu (EBŞT) Tiyatro Atölyeleri yeni devir çalışmalarına başlıyor.

Efeler Belediyesi Kent Tiyatrosu Tiyatrosu Atölyeleri, genç ve yetişkin kümeleri 2022-2023 periyodu edilen talepları, 26 Eylül – 28 Ekim 2022 tarihleri ortasında yapılacak. Atölyelere katılmak isteyenler, edilen taleplarını, Efeler Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü’ne yahut Ulusal Aydın Bankası Kültür Merkezi’ne yapabilecek.

Edilen Taleplar tamamlandıktan sonra her atölye için alanında uzman heyet üyeleri nezaretinde imtihan gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. ve kazananlar, EBŞT Tiyatro atölyelerinde eğitimlerine başlayabilecek. Seçilenler, kent tiyatrosu eğitmenleri tarafından temel oyunculuk ve temel tiyatro eğitimi aldıktan sonra yıl içerisindeki çalışmalarda misyon alabilecek.

BAŞKAN ATAY: “VATANDAŞLARIMIZI TİYATRO ATÖLYELERİNE BEKLİYORUM”

Efeler Belediyesi Kent Tiyatrosu grubu ile ilgili görüş ve niyetlerini lisana getiren Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay, “Göreve geldiğimizden bu yana kent tiyatromuz yıl boyunca çocukları ve yetişkinleri tiyatroyla buluşturuyor. Birçok toplumsal sorumluluk projesine sanatsal katkı sunuyor. Tiyatro eğitimi bireylerin hayatlarına çok olumlu katkılar sağlıyor. Tiyatroya ve sanata ilgili Efelerli vatandaşlarımızı yeni devirde de tiyatro atölyelerine bekliyorum” diye konuştu.

Kaynak: ANKA / Mahallî

Tiyatro,Belediye,Atölyeleri,Tiyatrosu,Şehir,Efeler ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.