ATA AÖF final sınavları ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Atatürk Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi (ATA-AÖF) Güz Yarıyılı final sınav tarihi geldi. ATA AÖF final sınavı 7-8 Ocak tarihlerinde saat saat 09.30 ile 14.00’da yapılacak ve sınav yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

ATA AÖF final sınavları ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Öğrencilerin ve akademisyenlerin kampüse gelme zorunluluğunun bulunmadığı, derslerin sanal ortamda, canlı ya da banttan, görüntülü, sesli ve interaktif olarak işlendiği, uzaktan fakat yüz-yüze üniversite eğitiminin verildiği çağdaş bir eğitim sisteminin uygulandığı Atatürk Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi final sınavı için geri sayım başladı.

ATA AÖF SINAVI NE ZAMAN?

Akademik takvime göre ATA AÖF final sınavları 7-8 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. Sınav saat 09.30 ve 14.00’da başlayacak.

Final sınavlarında öğrencilere sorumlu oldukları her dersten 20 soru yöneltilecek. Soruların cevaplanması için sınav süresi ise 30 dakika olarak belirlendi.

ATA AÖF Yarıyıl Sonu (Final) Sınavı 1.Oturumu 7 Ocak 2023’te saat 09:30’da başlayacak. 2. oturumu 7 Ocak’ta 14.00’da yapılacak. 3 oturumu ise 8 Ocak 2023’te saat 09:30’da olacak.

ATA AÖF SINAV YERLERİ AÇIKLANDI

Atatürk Üniversitesi yarıyıl sonu final sınav giriş belgeleri yayınlandı. Sınav giriş belgesini almak isteyen öğrenciler obs.atauni.edu tr adresine giriş yaparak sorgulama işlemlerini yapabilirler.

Sınav,Ata,Final ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/2023/egitim/ata-aof-final-sinavlari-ne-zaman-saat-kacta-yapilacak-7547597/

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.