Aslanların işleri karışıyor Akreplerin aşk hayatı çıkmaza girecek (Günlük burç yorumları 10 Aralık Cuma)

Bu cuma günlük burç yorumlarında profesyonel iş hayatı ile ilgili gelişmeler ön planda.. İş yerinde, ofiste atılacak adımların bugüne ve hafta …

10.12.2021
Aslanların işleri karışıyor Akreplerin aşk hayatı çıkmaza girecek (Günlük burç yorumları 10 Aralık Cuma)

Bu cuma günlük burç yorumlarında profesyonel iş hayatı ile ilgili gelişmeler ön planda.. İş yerinde, ofiste atılacak adımların bugüne ve hafta sonuna tesir edebileceği bir gün. Venüs retrosuna sayılı günler kala estetik, dış görünüş, imaj hususları hayatımı…

Bu cuma günlük burç yorumlarında profesyonel iş hayatı ile ilgili gelişmeler ön planda.. İş yerinde, ofiste atılacak adımların bugüne ve hafta sonuna tesir edebileceği bir gün. Venüs retrosuna sayılı günler kala estetik, dış görünüş, imaj hususları hayatımızın odak noktasında olacak. Eski defterlerde kalan sevgililer, ikili münasebetlerde yanlış anlamalar, dedikodular ve gereksiz kıskançlıklar yüzünden canınız sıkılabilir dikkatli olun, dolduruşa gelmeyin. Evlilik, kelam, nişan üzere aktiviteler için uygun vakit değil. Bu türlü bir planınız varsa ertelemek sağlam bir evlilik yapmak için daha makul olabilir.

İşte 10 Aralık Cuma günlük burç yorumları…

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)

Zihinsel seviyede, bir oburunun sizin için verdiği ve sizin de gitmeniz gereken bir kararla daha yeni ilgilenmeye başlıyorsunuz.

Birinci başta bu hususta epey içgüdüsel davrandın lakin vakitle rahatladın ve bunun potansiyel avantajlarını da görmeye başladın. Elbette bu avantajı diğerlerine tanımaya istekli olmayacaksınız.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu Cuma, aklınızda olabilecek rastgele bir görünüm değişikliği için şahane bir an. İster bir profesyonele gidin ister kendiniz karar verin, bu cins bir değişiklik, itimat düzeyinizi doruğa taşıyor üzere görünüyor.

Hafta sonu boyunca büyük zorluklarla karşılaşmayacaksınız fakat gelecek haftaya hazır olmalısınız.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Aklınıza ne kadar yük bindirdiğinize dikkat etmek isteyebilirsiniz. Bir şeyleri aklınızda tutmak ve gerektiğinde bunları birbirine bağlamak kıymetlidir, lakin birebir vakitte bunları yazıya dökmelisiniz.

Kendinize gereğinden fazla baskı uygulamayın ve göreceksiniz ki her şey aydınlanacak.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Mevcut eğilim, işte ne olup bittiğine yahut neyle uğraşmanız gerektiğine bakılmaksızın sizi sevinçli bir durumda tutuyor.

Hatta birtakım yerliler genç üzere davranacaklar. Aşkla ilgili alanlara etkileşim kurmayı daha kolay bulduğunuz için bu, aşk hayatınız üzerinde bir tesire sahip olabilir. Çekicisiniz ve en azından kaygısızmışsınız üzere davranmaya çalışın.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Cuma çok konuşkansın ve muhtemelen beşerlerle sohbet ederek çok vakit kaybedeceksin.

Ve işleri bu istikamette daha da ileriye taşımak için, tam olarak gerçek konuşma ortaklarına sahip olacaksınız ve bu nedenle işler daha da karmaşık olacak üzere görünüyor. En azından beşerler seni uzak tutarsa, biraz iş yapma bahtın olabilir.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Mevcut durumdan çok mutlusunuz, çok meşgul olmanıza karşın birtakım insanları kendinize bağımlı hale getirdiniz.

Kulağa epeyce denetim edici ve manipülatif gelebilir, lakin bu bağlamda en uygun sonuçları sunan şey bu üzere görünüyor. Hatta birtakım yerliler liderlik durumu bile alacaklar.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 23 Ekim)

Etrafınızdakilerin hisleri tarafından epeyce teşvik edilmiş görünüyorsunuz ve yalnızca herkese ahenk sağlamak için elinizden gelenin en güzelini yapmakla kalmıyor, tıpkı vakitte onlardan sonra ahenk sağlama eğilimindesiniz.

Bu tıpkı vakitte eğitim maksatları için de şahane bir gün ve şu anki duruma nazaran, diğerlerine öğretmek ve desteklemek için eğitim verecek olan siz olabilirsiniz.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Görünüşe nazaran kimi yerliler bu Cuma Eros’un oku tarafından vurulacak ve işleri daha da kötüleştirecek. Bu aslında rahatlamaya ya da sevgiyi uyandırmaya yakın olmayan bir bağlamda gerçekleşebilir.

Bir müddettir sakladığınız kimi maksatlar sizi motive ediyor ve bunun planlarınıza nasıl uyacağını görmek değişik.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bir iş arkadaşınızın önünde bir kararı haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz ve sıkıntı bir duruma düşebilirsiniz. Birinci etapta bir açıklama yapmaya gerek olmadığını anlamanız ve devam etmeniz gerekiyor.

Bu tıpkı vakitte yeteneklerinize çok güvenmediğiniz ve kimi iş aksiyonları konusunda kendinizden kuşku duymaya devam ettiğiniz için de görünebilir.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Cuma bilhassa duygusal seviyede içgüdülerinize güvenmelisiniz. Etrafınızdakilerin, bilhassa de eşinizin ya da şayet varsa, potansiyel bir sevgilinizin muhtaçlıklarını evvelden hissetme eğilimindesiniz.

Öte yandan bu, işte dikkatinizin hayli dağılacağı ve fazla bir şey başaramayacağınız manasına gelir. Neyse ki, bugün Cuma, bu yüzden bir halde paçayı sıyırabilirsiniz.

KOVA BURCU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu, üstleriyle çalışan yerliler için epey güç bir gün olacak zira sıkıntı bir konuşma yapmak zorunda kalabilirler.

Bir şey yaptıysanız ve bu mevzuda paka çıkmanız gerekiyorsa yahut size verilen birtakım iş misyonlarını nasıl reddedeceğinizi bilmiyorsanız, bu hudut bozucu bir gün olacak ve buna hazırlanmanız gerekir.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Bu Cuma sizin için epeyce ağır geçecek zira siz orada bile olmayan problemlere tahlil bulmaya çalışıyorsunuz.

Bir şeyle uğraş ediyorsun lakin sahip olduklarından zevk almak için de vakit ayırmalısın. Bu, arkadaşlardan rastgele bir dışarı çıkma davetini reddetmemeniz gerektiği manasına gelir zira bu biçimde rahatlayabilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.