Ali Koç’tan Fenerbahçe’ye geleceği konuşulan Ronaldo hakkında konuştu: Hiç mi hesap kitap yapan yok

Spor Haberleri Geçtiğimiz günlerde Cristiano Ronaldo’nun Fenerbahçe’yle prensipte anlaştığı haberleri spor basınında geniş yer bulmuş ve bu …

04.09.2022
Ali Koç’tan Fenerbahçe’ye geleceği konuşulan Ronaldo hakkında konuştu: Hiç mi hesap kitap yapan yok

Spor Haberleri

Geçtiğimiz günlerde Cristiano Ronaldo’nun Fenerbahçe‘yle prensipte anlaştığı haberleri spor basınında geniş yer bulmuş ve bu bahis toplumsal medyada en çok konuşulanlar ortasında yer almıştı.

“HİÇ Mİ HESAP KİTAP YAPAN YOK”

Fenerbahçe‘nin Kayserispor’u 2-0 yendiği maçın akabinde Ali Koç açıklamalarda bulundu. Ronaldo hususuyla ilgili de konuşan Koç, “Hiç mi hesap kitap yapan yok, futbol dünyasından bu kadar mı brehberaydin.comber beşerler var. Cristiano Ronaldo’nun Türkiye’ye son dakikada geleceğine inanmak gerçeklikten çok uzak. Bu algıları yapmak ve sonra Fenerbahçe idaresi yapamadı dedirtmek için oluyor bunlar” dedi.

Ali Koç’un açıklamalarından satır başları;

“Avrupa’da oynuyoruz, burada çalınan faullerin yarısı orada çalınmıyor. Oyun daima duruyor. Crespo’yu resmen ezdiler bugün, bir tanesi kart görmedi. Hakemlerin oyun akışını biraz daha hızlandırmaları lazım.

TFF VE GALATASARAY’A YAPILAN SİLAHLI SALDIRILAR

TFF ve Galatasaray’a yapılan atakları meczup bireyler tarafından yapılan, tekrarlanmayacak olaylar olarak görmek istiyorum. Bir an evvel açığa çıkmalı. Devletimiz çok kısa müddette suçluları buldu. Lakin bize yapılan akın hala faili meçhul. Türkiye’ye yakışmıyor.

“WEGHORST, HOCAMIZIN PROFİLİNE UYMADI”

Yurt dışından bugün geldim. Birtakım gazeteler alaycı bir biçimde ele almışlar; ‘Fırsat transferi buymuş.’ Yok Trabzonspor’un bizimle ilgili paylaşımları… Weghorst da bize önerildi, hocanın profiline uymadı.

“MAXİ GOMEZ’LE ANLAŞTIK, HOCAMIZI İKNA EDEMEDİK”

Maxi Gomez bize önerildi. Geçen hafta anlaştık. Valencia 48 s kent aydın haberleri t müddet verdi. 48 s kent aydın haberleri t dolunca hocamızı ikna edemedik. Salı günü dedik ki, devam etmeyeceğiz. Trabzonspor’un Maxi Gomez’i, bizim isteğimize karşın aldığı konusu, Trabzonspor’un 8 şampiyonluğu ne kadar gerçekse, bu da o kadar gerçektir.

“ÜÇ AY EVVEL BATSHUAYİ’NİN FİYATI BU MUYDU?”

Batshuayi hakkında konuşan Koç; “Batshuayi, hocamızın verdiği üç profilden biriydi. Üç ay evvel Batshuayi’nin fiyatı bu muydu? Yok Nottingham evrakları yetiştirememiş… Fenerbahçe taraftarı uyanın artık.

“HER ŞEYE DÜDÜK ÇALINMASIN”

Trabzonspor maçında iki penaltının verilmediği söyleniyor, izlemedim. Birinci dört haftada hakem kararları dertli. Daha fazla girmek istemiyorum. Adil idare ve standart olsun. Maçın oynama mühletleri uzun olsun. Her şeye düdük çalınmasın. Anadolu grupları daima yerde.

Süre ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.