Akrep Boğa ve Koçlara Cumartesi uyarısı (Günlük burç yorumları 25 Aralık Cumartesi)

Günlük burç yorumlarında 25 Aralık Cumartesi günü konut, aile ve yuva alanlarında hareketli anlara sahne olabilir. Yakın etraftan insanların size …

25.12.2021
Akrep Boğa ve Koçlara Cumartesi uyarısı (Günlük burç yorumları 25 Aralık Cumartesi)

Günlük burç yorumlarında 25 Aralık Cumartesi günü konut, aile ve yuva alanlarında hareketli anlara sahne olabilir. Yakın etraftan insanların size baskı uyguladığını fark edebilirsiniz. Yaylar parayla ilgili hususlarda hesap kitap işlerine girmek zorunda kalab…

Günlük burç yorumlarında 25 Aralık Cumartesi günü mesken, aile ve yuva alanlarında hareketli anlara sahne olabilir. Yakın etraftan insanların size baskı uyguladığını fark edebilirsiniz. Yaylar parayla ilgili bahislerde hesap kitap işlerine girmek zorunda kalabilir. Aslanlar satın almak istedikleri mallarda ıstırap yaşayabilir bu bir arabaysa dolandırıcılık olayıyla yüz yüze gelebilirsiniz dikkatli olmakta yarar var.

Hafta sonunuzun sıhhat ve huzurlu geçmesi dileğiyle…

İşte öteki burçların günlük burç yorumları…

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)

Görünüşe nazaran planlanmamış birtakım aktiviteler Cumartesinizi meşgul edecek ve günün ne vakit bittiğini bile anlamayacaksınız.

Kimi Koçların uğraşması gereken değerli finansal istikametler var. Bunun dışında, antrenman yapmak âlâ gelecektir.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Görünüşe nazaran yalnızca küçük bir kıvılcım bu Cumartesi konutta bütün bir tartışmayı ateşleyecek, bu yüzden ne yapmaya çalıştığınız konusunda çok dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

Birtakım Boğalar son derece dürüsttür ve kendilerini sansürleyemezler. En yeterli hareket usulü, kendi işinize bakmak ve şu anda olan hiçbir şeyde ısrar etmemek.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Yardıma gereksiniminiz olsun ya da olmasın, konutta yaptığınız her türlü aktivite için bu kusursuz bir gün olacak.

İşleri kolaylaştırmak için fırsatları yakalamakta hızlısınız ve öbürleri ne yaparsa yapsın pes etmeyeceksiniz. Biraz aralıklı görünebilirsiniz lakin bu, almanız gereken bir risk ve her şeyi yolunda götürmek için ödemeniz gereken bir bedel.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Partnerinizle yaşadığınız bir olay yüzünden biraz çelişkidesiniz ve işleri nasıl düzelteceğinizi nitekim bilmiyorsunuz.

Büyük olasılıkla, zihninizi belli bir hareket planına nazaran ayarlamışsınız ve size yardım edeceklerine yemin edebilirdiniz, lakin bugün bundan yararlanamayacaksınız. Bu Cumartesi gününün birçoklarını bundan kurtulmaya çalışarak geçireceksiniz.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Her zamanki tasalarınızdan uzak durmayı başarırsanız, bu Cumartesi hayli eğlenceli olacak. Hayal gücünüz her yere gidiyor ve çok küçük şeylerden başlayarak birçok senaryo yaratıyorsunuz.

Ayrıyeten nasıl göründüğünüze ve nasıl giyindiğinize de ehemmiyet veriyorsunuz.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Ailenizdekilerin şu anda yaşadıklarıyla çok uyumlusunuz lakin tıpkı vakitte tüm bu problemlerden uzak durmak istiyorsunuz.

Direkt sorulduğunda bile rastgele bir tavsiye vermemeniz şaşırtan olmayacaktır. Bu sizin için barışçıl olsa da, ailenizde hala birtakım kaşları kaldırabilir.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu hususta özel planlarınız olmasa bile yeni beşerlerle tanışmak için olağanüstü bir gün. Birinci başta fark etmeseniz de, değerli beşerlerle etkileşim kurmak için değişikliği göze alacaksınız.

Bu Cumartesi değerli bir şey varsa, o vakit mümkün olduğunca doğal davranmanız ve düzmece davranışlarda bulunmamanız gerekir.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu, büsbütün bu formda ortaya çıkmasalar bile, bir kenara bırakılması gereken birtakım egolar ve oraya atılan sözler ile epeyce sıkıntı bir Cumartesi olacak.

Bu Cumartesi, bir kenara bırakmanız gereken egonuz ortaya çıkacak.

Çok inatçısınız ve tahminen de partnerinizle ilgili çok karanlık bir yanınızı gösteriyorsunuz. Artık pişman olmayabilirsin lakin bir noktada pişman olacaksın.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

Mevcut eğilim, tahminen de bir şey öğrendiğinizi kanıtlamanız konusunda ısrar ederek, birçok ömür dersinin gelmek üzere olduğu tarafı gösterecek.

Bu nedenle, tüm ayrıntıları bilmeseniz bile, öğrenecek çok şeyiniz ve yerinde vermeniz gereken kararlar ile epeyce sıkıntı bir Cumartesi olacak.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Cumartesi yeni şeyler denemek için çok istekli görünüyorsunuz.

Şu anda şahsî problemlerle meşgul olsalar bile, arkadaşlarınızla etkileşim kurmaya heveslisiniz. Halinizi yumuşatmazsanız, epey yapışkan görüneceksiniz ve etrafınızdakiler sizi görmeye orta vermeye karar verecek.

KOVA BURCU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Cumartesi son derece dürtüselsiniz ve muhtemelen aklınızdan geçen birinci kanıyı tam olarak yapmayı seçeceksiniz.

Bir şeyleri hafife almıyorsunuz fakat birebir vakitte onlar için savaşırken herkesin bilmesini istiyorsunuz. Bu, muhtemelen sizinle ilgili olumlu özelliklerden daha fazlasını sergileyeceğiniz manasına gelir.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Bir aile sıkıntısıyla ilgili denetimi bırakmak zorunda kalacaksınız ve neler olup bittiğinin hala farkında olsanız da, karar verecek kişi siz olmayacaksınız.

Bu, ya partnerinizin çok önemsediği bir şey olduğu için ya da herkesin memnun olmadığı kimi şeyleri yapmayı seçtiğiniz için oluyor.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.