Akademisyenler, Başkan Özcan’la buluştu

Yerel Haberler Kurtuluşunun 100. yılında Geçmişten Geleceğe Nazilli Sempozyumu Düzenleme Konseyi Üyeleri Doç. Dr. Tuncay Ercan Sepetcioğlu …

21.09.2022
Akademisyenler, Başkan Özcan’la buluştu

Yerel Haberler

Kurtuluşunun 100. yılında Geçmişten Geleceğe Nazilli Sempozyumu Düzenleme Konseyi Üyeleri Doç. Dr. Tuncay Ercan Sepetcioğlu, Doç. Dr. Sedat Akkurnaz ve Dr. Dilek Özver ile Öğr. Gör. Aytekin Kalkan, Belediye Lideri Kürşat Engin Özcan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Nazilli Kaymakamlığı, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ve Nazilli Belediyesi iş birliği ile düzenlenen ve Nazilli’de tertip edilen birinci sempozyum olma özelliğini taşıyan “Kurtuluşunun 100. Yılında Geçmişten Geleceğe Nazilli Sempozyumu’nun Düzenleme Heyeti Üyeleri Lider Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Kentin tarih, sanat ve kültürel bedellerinin akademik platformlarda ön plana çıkartılmasından büyük memnunluk duyduğunu söz eden Lider Özcan, bilimsel tüm aktiflikleri bundan sonraki süreçte de desteklemeyi sürdüreceklerini lisana getirdi.

Desteklerinden ötürü Lider Özcan’a teşekkür eden Doç. Dr. Sepetcioğlu, “Çok değerli isimlerin büyük katkılarıyla hazırlanan Geçmişten Geleceğe Nazilli kitabımızı ilçemize miras bırakıyor olmaktan hepimiz çok memnun ve gururluyuz. Kaymakamımızın ve Liderimizin takviyeleri, muharrirlerimizin kıymetli araştırmaları ve önemli emeklerle hazırlanan sempozyumumuzun önümüzdeki yıllarda da devamı için çalışmalarımıza şimdiden başladık. He yıl daha güzelini yapmak ve gelecek kuşaklara yeterli araştırılmış ve anlatılmış bir Nazilli bırakmak için uğraş göstermeye devam edeceğiz” sözlerine yer verdi. – AYDIN

Kaynak: aydın haberleri / Lokal

Nazilli,Başkan ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.