9 aylık çocuğunun kaçırıldığını söyleyip, ağlayarak yardım istedi

Erzurum Yakutiye ilçesinde bir müddet dini nikahla birlikte yaşayan Esmıra Sadıkova ile Ümit K.’nin çocuğu oldu. Vakitle çift ortasında yaşanan …

12.08.2022
9 aylık çocuğunun kaçırıldığını söyleyip, ağlayarak yardım istedi

Erzurum Yakutiye ilçesinde bir müddet dini nikahla birlikte yaşayan Esmıra Sadıkova ile Ümit K.’nin çocuğu oldu. Vakitle çift ortasında yaşanan şiddetli geçimsizlik sonucu Sadıkova, Ümit K. hakkında önlem kararı aldırdı. Daha sonra Sadıkova, yardım talebind…

Erzurum Yakutiye ilçesinde bir müddet dini nikahla birlikte yaşayan Esmıra Sadıkova ile Ümit K.’nin çocuğu oldu. Vakitle çift ortasında yaşanan şiddetli geçimsizlik sonucu Sadıkova, Ümit K. hakkında önlem kararı aldırdı. Daha sonra Sadıkova, yardım talebinde bulunmak için valilik binasına gitti. Görüşmeden çıkan Sadıkova’nın yanına yaklaşan Ümit K., tokat atıp kucağındaki 9 aylık çocuğu alıp kaçtı.

“BEBEĞİMİ KAÇIRDILAR”

“Bebeğimi kaçırdılar” diye ağlayan Sadıkova, yanına gelen polisle ve etraftakilere durumu anlatıp yardım istedi. Polis, Sadıkova’yı Aile ve Toplumsal Hizmetler (ASH) Vilayet Müdürlüğü’ne teslim etti.

İFADE VERMEK İÇİN GİTTİ

Ümit K. ise polisle telefon görüşmesi sonrası söz vermek üzere Yakutiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Bayana Karşı Şiddetle Gayret Ofis Amirliği’ne gitti.

aydın haberleri / Oktay Polat – Şimdiki

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.