İçerik
606 Sarı Otobüs Hattı
606 Sarı Otobüs saatleri ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 606 Sarı Otobüs hattının hareket saatleridir. 606 Sarı Otobüs hareket saatleri ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet Sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.
606 Sarı Otobüs Saatleri ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı
606 Sarı Otobüs saatleri Aydın ; ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı güzergahı üzerinde çalışan büyük şehir belediyesi sarı otobüs hattıdır ve düzenli olarak tarafımızca güncel hali yayınlanmaktadır. 606 Sarı Otobüs saatleri için tablodan ilgili sayfayı seçebilirsiniz. Aşağıda 606 Sarı Otobüs hattı güzergahı yer almaktadır.
606 Sarı Otobüs Ücretleri
606 Sarı Otobüs ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 606 Sarı Otobüs ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı hattında yolculuk yapabilirler.
606 ADÜ – KIZILCAKÖY – DEREAGZI – INCIRLIOVA |
||||
KULLAN AT KART |
TAM | INDIRIMLI | ||
INDI-BINDI |
1 BINIS |
6,30 TL |
4,05 TL |
|
ADÜ – KAVAKLI LISESI |
1 BINIS |
6,30 TL |
4,05 TL |
KAVAKLI ANADOLU LISESI – ADÜ |
ADÜ – KARDESKÖY – KIZILCAKÖY – DEREAGZI |
2 BINIS |
9,75 TL |
5,80 TL |
DEREAGZI – KIZILCAKÖY – KARDESKÖY – ADÜ |
ADÜ – KARABAG |
2 BINIS |
12,60 TL |
8,10 TL |
KARABAG – DEREAGZI – ADÜ |
ADÜ – INCIRLIOVA |
2 BINIS |
12,60 TL |
8,10 TL |
INCIRLIOVA – ADÜ |
606 ADÜ – KIZILCAKÖY – DEREAGZI – INCIRLIOVA |
|||||
ADÜ |
INCIRLIOVA |
||||
HAFTAIÇI |
CUMARTESI |
PAZAR |
HAFTAIÇI |
CUMARTESI |
PAZAR |
06:20 |
06:20 |
08:00 |
07:10 |
07:10 |
09:00 |
08:10 |
08:10 |
10:00 |
09:10 |
09:10 |
11:00 |
09:00 |
14:00 |
14:00 |
10:00 |
15:00 |
15:00 |
15:00 |
16:00 |
16:00 |
16:00 |
17:00 |
17:00 |
16:00 |
|
|
17:00 |
|
|
17:30 |
|
|
19:00 |
Adü 06:20 araci seferine Forum Aydin’dan baslar.
Sari isaretli seferlerde araçlar, Karabag Mahallesine gider.
Alternatif hatlar için Aydın Sarı Otobüs Saatleri tam listesini kullanabilirsiniz.