21 Haziran’da yıldızlar tüm burçlara gülerken o burca kritik uyarı ve kötü haber var! İşte günün kötü haberini alacak olan burç

KOÇ : DAHA RAHAT KARŞILIK VEREBİLİRSİNİZMevcut eğiliminiz muhtemelen sizde biraz kişilik krizine neden olacak ve görünüşe nazaran …

21.06.2022
21 Haziran’da yıldızlar tüm burçlara gülerken o burca kritik uyarı ve kötü haber var! İşte günün kötü haberini alacak olan burç

KOÇ : DAHA RAHAT KARŞILIK VEREBİLİRSİNİZMevcut eğiliminiz muhtemelen sizde biraz kişilik krizine neden olacak ve görünüşe nazaran arkadaşlıklarınızı ve hatta birtakım uzak akrabalarla ilginizin ne kadar yakın olması gerektiğini yine düşünmeye başlayacaksını…

KOÇ : DAHA RAHAT KARŞILIK VEREBİLİRSİNİZ

Mevcut eğiliminiz muhtemelen sizde biraz kişilik krizine neden olacak ve görünüşe nazaran arkadaşlıklarınızı ve hatta birtakım uzak akrabalarla ilginizin ne kadar yakın olması gerektiğini tekrar düşünmeye başlayacaksınız.

Belki bu, yakınınız tarafından size uygulanan bir cins baskıdan kaynaklanıyordur, lakin potansiyel olarak buna daha yeterli bir karşılık verebilirsiniz.

BOĞA : HAYAL GÜÇÜNÜZÜN SİZİNLE OYNAMASINA MÜSAADE VERİYORSUNUZ

Partnerinizin belli bir hususa vereceği reaksiyonden korkuyorsunuz lakin görünüşe nazaran bununla yaptığınız şey yalnızca hayal gücünüzün sizinle oynamasına müsaade vermek.

Bazı Boğalar endişelenecek bir şeyleri olmadığını günün erken skent aydın haberleritlerinde fark edecek, kimileri ise kısmen hususa yaklaşmak istemedikleri için günün birçoklarını ıstırap içinde geçirecekler.

İKİZLER : BİRAZ PANİĞE KAPILACAKSINIZ ANCAK TELAŞLANMANIZA GEREK YOK

Güne epey rahat bir halde başlayacak olsanız da yaptığınız ve bir an evvel halletmeniz gereken epey aktivite var üzere görünüyor.

O gün için gündemde olanın ne olduğunu anlamaya başladığınızda biraz paniğe kapılacaksınız ve muhtemelen gerilim düzeyiniz artacak.

YENGEÇ : DESTEKÇİLER SİZE ART ÇIKMAYA DEVAM EDECEK

Bugün üstünüzde beklenmedik bir destekçiniz var ve görünüşe nazaran size beklediğinizden daha fazla art çıkacak.

Görünüşe nazaran bu, oyununuzu geliştirmek ve daha yüksek motivasyonlar elde etmek için şahane bir gün. Bu, tüm tasaları bir kenara bırakmanız ve yalnızca bir inanç sıçraması yapmanız gereken vakitlerden biridir.

ASLAN :HARİKA BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Mevcut eğilim, sizin durumunuzda borcu nasıl ödediğinize, vkent aydın haberleritlerinizi nasıl yerine getirdiğinize, velhasıl sorumluluk açısından bakar.

Bu salı tıpkı vakitte her türlü eğlenceli aktivite için kusursuz bir gün lakin birtakım şeyleri evvelden düzenlemezseniz, sahiden eğlenecek haliniz kalmayacak.

BAŞAK :İLGİNÇ KARARLAR ALACAKSINZ

Profesyonel manada çok güzel durumda görünüyorsunuz ve herkes tavsiye için size geliyor. Olağandan çok daha fazla gövde gösterisi yapacaksınız fakat tıpkı vakitte birtakım durumlarda kendi sezgilerinizden kuşku duyacaksınız.

Bugün, sonuçlar pek ehemmiyetli olmayan birtakım değişik kararlar almalısınız.

TERAZİ :İKİ SEÇENEK ORTASINDA KALACAKSINIZ

Bu salı çok farklı iki seçenek ortasında çelişkiye düşmüş üzeresiniz ve birinin sihirli bir halde gelip bunu sizin için çözmesini bekliyorsunuz.

Bazı durumlarda sorumluluk alacak ve en azından bir adım atarak liderliği ele alacaksınız, fakat masanın altına saklanmayı tercih edeceğiniz öbür durumlar da olacak.

AKREP : O KAPILAR AÇILMAYA BAŞLIYOR

Bugün ne olursa olsun gardınızı düşürmeye istekli değilsiniz ve görünüşe nazaran bu size harika bir şeyin kapısını açmanıza yarayacak.

İnatçılığınız partnerinizle olan ilginizi yine keşfetmenize yol açacak ve hatta bir çatışmadan sonra onunla çok yaratıcı bir tahlile bile varabilirsiniz.

YAY : İNCİNMEMEK İÇİN DİKKATLİSİNİZ

Bugün fizikî olarak çok formda görünüyorsunuz, bu nedenle, bilhassa yaşadığınız yerde hoş hava varsa, bundan yararlanın.

Vücudunuz ayrıyeten doğal olarak adrenalin isteyebilir ve kendinizi her türlü kuvvetli aktiviteyi denerken bulabilirsiniz. Bilhassa yeni bir şey deniyorsanız, incinmemek için dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK : RAHAT BİR DÜN SİZİ BEKLİYOR

Bu salı için ne dilediğinize dikkat edin zira tüm gücünüz kolay kolay küçük amaçlara yönlendirilecek. Ayrıyeten evinizle daha çok ilgilenmek isteyebilir, tahminen bugün kimi pratik fkent aydın haberleriliyetlere yönelebilirsiniz.

Bunun dışında, önünüzde rahat bir gün var, bu yüzden tahminen bugün daha sonra antrenman yapmayı yahut kendiniz için bir şeyler yapmayı düşünün.

KOVA : KENDİNİZE SORULAR SORUYORSUNUZ

Mevcut eğilim, geleceğinizin nasıl olmasını istediğiniz hakkında kendinize kimi sorular sormanızı sağlayacak. Görünüşe nazaran bu soruların yanıtını ararken etrafınızdakilerin sizi pek etkilemesini istemiyorsunuz.

Sizi çevreleyen bir yüzeysellik duygusu var ve şu anda mümkün olduğunca kaçınmaya çalıştığınız fikir tam olarak bu.

BALIK : HAYALLERİNİZİ SINIRLAMAYIN

Görünüşe nazaran bugün kendi kararlarınızı vermekte ve yeteneklerinize kıymet biçmekte özgürsünüz, iş yerinde bile. Bu elbette size büyük bir zevk verecek. Ayrıyeten, enteresan bir durum elde etmenizi sağlayabilir.

Öte yandan, kimi Balıklar da beklentilerinde hayal kırıklığına uğramamayı umarak hayallerini sınırlamaya çalışacaklar.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.