2022 maskeler ne zaman çıkacak? Maske yasağı kalkacak mı? Sağlık Bakanı Koca açıkladı

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınının seyri hakkında kıymetli bilgiler verdi. Salgınla gayrette yeni bir devir başladığını …

18.02.2022
2022 maskeler ne zaman çıkacak? Maske yasağı kalkacak mı? Sağlık Bakanı Koca açıkladı

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınının seyri hakkında kıymetli bilgiler verdi. Salgınla gayrette yeni bir devir başladığını belirten Bakan Koca, maskelerin çıkarılacağı tarih dahil birçok kıymetli mevzuyla ilgili önümüzdeki çarşamba açıklamalarda bulunacağını lisana getirdi Pekala, 2022 maskeler ne vakit çıkacak? Maske yasağı kalkacak mı?

2022 maskeler ne vakit çıkacak sorusunun karşılığı merak edilen mevzular ortasında yer alıyor. Aşılama çalışmalarının süratle devam ettiği Türkiye’de salgınla ilgili kıymetli gelişmeler yaşandı. Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınındaki yeni periyoda ait haftaya çarşamba günü değerli açıklamalarda bulunacağını belirtti. Koca, kelam gelimi edilen açıklamasında maskelerin atılacağı tarihe ait de bilgi vereceğini söyledi. Açıklama sonrası maske yasağı kalkıyor mu ve maske ne vakit kalkacak üzere hususlar merak edildi.

MASKELER NE VAKİT ÇIKACAK?

Aşılama çalışmalarının süratle devam ettiği Türkiye’de salgınla ilgili değerli gelişmeler yaşandı. Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınındaki yeni periyoda ait haftaya çarşamba günü kıymetli açıklamalarda bulunacağını belirtti. Koca, kelam gelimi edilen açıklamasında maskelerin atılacağı tarihe ait de bilgi vereceğini söyledi.

Yeni önlemler gelebilir mi sorusuna Bakan Koca, “Önümüzdeki hafta çarşamba gününe işaret ederek, “Gelecek hafta çarşamba günü çabayı ve geldiğimiz noktayı, bundan sonra ne olacağını anlatacağımız bir basın toplantısı yapacağız. Bugüne kadar geldiğimiz noktayı ve bundan sonra ne yapılması gerektiğini daha net anlatan bir periyot olacak. Maske ve gibisi önlemler ne vakit test yapılması gerektiği dahil olmak üzere birçok mevzu ele alınacak. Maskeyi nerede daha değerle takmamız gerektiğini anlatacağım” dedi.

Haberler.com – Gündem

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Gündem, Sıhhat, Haberler

Maske,Koca ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Sıhhat sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.