2 Burç İçin Eğlence Dolu bir gün Başlarken Diğerlerini Neler Bekliyor? 4 Ağustos Burç Yorumları Ve Daha Fazlası…

4 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMUKOÇ : TEDBİR TAKINTINIZ SİZİ PARANOYAK BİRİSİNE ÇEVİRİYORİş yerinde her türlü tedbiri alıyorsunuz fakat görünüşe …

04.08.2022
2 Burç İçin Eğlence Dolu bir gün Başlarken Diğerlerini Neler Bekliyor? 4 Ağustos Burç Yorumları  Ve Daha Fazlası…

4 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMUKOÇ : TEDBİR TAKINTINIZ SİZİ PARANOYAK BİRİSİNE ÇEVİRİYORİş yerinde her türlü tedbiri alıyorsunuz fakat görünüşe nazaran tedbir takıntınız sizi paranoyak birine dönüştürüyor.Kendinizi görünmez bir tehditten korumak için bu kadar z…

4 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ : TEDBİR TAKINTINIZ SİZİ PARANOYAK BİRİSİNE ÇEVİRİYOR

İş yerinde her türlü tedbiri alıyorsunuz fakat görünüşe nazaran tedbir takıntınız sizi paranoyak birine dönüştürüyor.

Kendinizi görünmez bir tehditten korumak için bu kadar vakit harcamamalısınız. Bir şey olacaksa, esasen olur, bunu engelleyemezsiniz. Gelecekte daha rahat olmaya çalışmalısınız.

BOĞA :YANINIZDAKİLERİN AKSİNE GİDECEKSİNİZ

Bugün yanınızdakiler bir istikamete gidiyorlarsa, siz de kesinlikle aksi istikamete gitmeyi seçeceksiniz. Ayrıyeten kimi insanların size rehberlik etmesine müsaade veriyor olabilirsiniz. Onların sizi yönlendirmesine tahminen biraz fazla müsaade veriyorsunuz.

Bu durum partnerinizin sizi eleştirmesine neden olabilir ve bu da bilhassa akşam skent aydın haberleritlerinde sizi biraz üzebilir.

İKİZLER : GÜCÜNÜZ HERKESE KUVVET VERECEK

Başkalarını gücünüzle saracak, onlara da kuvvet vereceksiniz. Planlanan birçok toplantı ve başka etkinlikler nedeniyle bu perşembe günü iş yerinde rahat bir gün sizi beklemiyor olabilir. Fakat işleri ağırdan alıyorsunuz ve yaptığınız her şeyden yarar sağlayacaksınız.

Mali açıdan da bu akşam kazanacak bir şey olabilir.

YENGEÇ : DAVRANIŞLARINIZ BİREYE NAZARAN DEĞİŞİYOR

Davranışlarınızı karşınızdaki şahsa nazaran değiştiriyor üzeresiniz. Burada dikkat edilmesi gereken tek şey, birtakım insanların sizi bunaltacağı ve bu yüzden onlarla olan etkileşimlerinizden en yeterli sonucu alamayabileceğiniz gerçeğidir.

Diğer durumlarda, çok açık kelamlı ve buyurgan biri olacaksınız.

ASLAN : KOLAY BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Görünüşe nazaran bu perşembe yıldızlar sizi belli bir istikamete sürüklemiyor, bu yüzden bu hayli kolay bir gün olacak.

Vaktinizi sevdiklerinize ayırmayı tercih edeceksiniz. Bunu o denli abartacaksınız ki tahminen de onları boğacak bir noktaya gelecek ve sonunda size aksi davranmak zorunda kalacaklar.

BAŞAK : AKLINIZ ÖBÜR YERLERDE

Bu perşembe ailedeki problemlere odaklanmış üzere davranıyorsunuz lakin görünüşe nazaran aklınız büsbütün diğer yerde.

Bir tıp kaçış, tahminen de bir cümbüş arıyor olabilirsiniz ya da hakikaten olan bir şey sizi üzüyor.

TERAZİ : KİMİ GELİŞMELER SİZİ ŞAŞIRTACAK

Mevcut eğilim, işte kimi şeylerin sizin lehinize gelişmesini sağlayacak ve insanların cevaplar almak sizi kovalayacak olmasına şaşıracaksınız.

Bazı Teraziler, tahminen de meslektaşlarını etkilemeye çalıştıkları için, kartlarını onlardan birinin lehine oynayacaktır.

AKREP : BUGÜN SIKI ÇALIŞMANIZ ÖDÜLLENECEK

Son zamanlardaki sıkı çalışmanız için bu perşembe günü ödüllendirileceksiniz üzere görünüyor. Bu açıdan gelecek parlak görünüyor ve hakikat yoldasınız.

Bununla birlikte, partnerinizin yorum yapacağı bir sıkıntı olacak ve onun size söyledikleri size bir şeylerin eksik olduğunu yahut hala bir şeyleri halletmeniz gerektiğini düşündürecek.

YAY : ETRAFINIZ İÇİN GÜÇ HARCAYACAKSINIZ

Evde yaratılan atmosferden yararlanacak ve herkesin kendisini daha düzgün hissetmesini sağlamaya çalışacaksınız.

Çok sevinçli olacaksınız ve hatta yeri geldiğinde esprili olabileceğinizi de göstereceksiniz. Günün keyfini kaçırabilecek tek şey aslında her şeyden evvel birtakım işleri halletmeniz gerekeceği gerçeği olacaktır.

OĞLAK: EĞLENCELİ BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Her şeyi hafife aldığınız, gerilime girmediğiniz, her şeyin en yeterli yanını görmeyi tercih ettiğiniz için eğlenceli bir perşembe günü sizi bekliyor.

Akşam skent aydın haberleritlerinde öbürleri tarafından algılanma biçiminizi geliştirmek ismine biraz cazip davranışlar sergileyebilirsiniz, lakin insanlara direkt yaklaştığınız için bu epey sıkıntı bir süreç olacak.

KOVA : ÖNCELİKLERİ BELİRLEYİN İŞİNİZ KOLAYLAŞACAK

Bu perşembe, öbür bir şey tarafından tetiklenmeyecek olsa da bir iç muhasebe yapacaksınız.

Ancak, kendinize çok fazla baskı yapmadığınız için birtakım sonuçları başkalarından daha geç elde edeceksiniz. Birbirleriyle bağlantılı işler önceliğine nazaran sıralanmadan rastgele birini halletmeye koyulmayın, aksi takdirde kimilerine geri dönmeniz gerekebilir.

BALIK : ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTEMEK GEREKEBİLİR

Görünüşe nazaran bu perşembe, diğerlerine neler yapabileceğinizi göstermekle ilgili olacak, lakin bunu şaşalı bir biçimde yapmayacaksınız.

Bu hususlarda çok daha incelikli davranacaksınız ve hatta arkadaşlarınızın yardımına başvurabilirsiniz.

Ağustos Onlar İçin Sıkıntı Ayı! Ağustos Bu Burçlar İçin Bir Kabus Olacak! İşte Başı Kederden Kurtulmayacak Burçlar…

Bu Burçlar Ağustos Ayında Güçlü Olacak! Ağustos Ayının En Şanslı Burçları Belirli Oldu

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.