2 + 1 ADNAN MENDERES MAHALLESİ Efeler Kiralık Daire

2 + 1 ADNAN MENDERES MAHALLESİ  Efeler Kiralık Daire

ÖZAKBAŞ GAYRİMENKUL İNŞAAT Emlak’tan Kiralık Daire

Aydın Efeler Kiralık Daire ilanları arasında yer alan ÖZAKBAŞTAN 2 + 1 ADNAN MENDERES MAHALLESİ KİRALIK, diğer ilanlar gibi ücretsiz olarak Aydın Sarı Sayfalar üzerinde yayınlanmaktadır.

ÖZAKBAŞ GAYRİMENKUL İNŞAAT Emlak Kiralık Daire ilanları pek çok kişi tarafından aratılan Aydın sahibinden ilanları içerisindedir. ÖZAKBAŞ GAYRİMENKUL İNŞAAT Emlak Efeler ile ilişim kurmak için telefon numarası olan 0 (532) 135 30 78 kullanılabilmektedir.

Kiralık Daire ilan özellikleri ise; ısınma şekli doğalgaz, oda sayısı 2+1 olarak belirtilmiştir. Net olarak 65 metrekaredir. Mesken 0 yaşında olup toplam 4 kata sahiptir. İlanda yer alan konum ise 1. katta yer almaktadır. Talep edilen depozito bedeli yok ve apartman aidat ücreti yok.

Aydın Efeler Kiralık Daire

ÖZAKBAŞ GAYRİMENKUL İNŞAAT Emlak Kiralık Daire Aydın il rehberinde yer alan onlarca ücretsiz ilan yayınlarından birisidir.ÖZAKBAŞ GAYRİMENKUL İNŞAAT Emlak Kiralık Daire hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Aydın Firma Rehberi sayfası kullanılabilmektedir. Kiralık Daire benzeri ilanları Aydın İl Rehberi aracılığı ile Efeler ÖZAKBAŞ GAYRİMENKUL İNŞAAT Emlak konumunda arama yaparak bulabilirsiniz. ÖZAKBAŞ GAYRİMENKUL İNŞAAT Emlak Kiralık Daire telefon numarası için firma bilgilerini kullanabilirsiniz.

Tüm Aydın Kiralık Daire İlanları için Aydın Sarı Sayfalar üzerinde arama yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.