‘Yenidoğan’a tâziye evi

Gürsu Belediyesi, Yenidoğan Mahallesi’nde hayata geçirdiği taziye konutunu hizmete açtı. GÜRSU, BURSA (rehberaydin.com) – Gürsu Belediyesi …

14.01.2022
‘Yenidoğan’a tâziye evi

Gürsu Belediyesi, Yenidoğan Mahallesi’nde hayata geçirdiği taziye konutunu hizmete açtı.

GÜRSU, BURSA (rehberaydin.com) – Gürsu Belediyesi, Yenidoğan Mahallesi’nde hayata geçirdiği taziye konutunu hizmete açtı.

Yenidoğan Mahallesi Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkı’nın bulunduğu alana yapılan 100 metre kadarkarelik taziye meskeni, 400 bin liraya mal oldu.

“Taziye geleneğini yaşatacak meskenimiz hemşehrilerimize güzel olsun” diyen Gürsu Belediye Lideri Mustafa Işık, “Talep üzerine oluşturduğumuz taziye konutumuzla, yakınlarını ebedi seyahatine uğurlayacak olan aileler acılarını paylaşarak hafifletecek, ziyaretçilerini ağırlayabilecekler. Bu türlü bir yeri hemşehrilerimizin hizmetine sunmuş olduk. Böylelikle Yenidoğan’lı hemşehrilerimize verdiğimiz bir kelamımızı daha hayata geçirmiş olmanın huzurunu yaşıyoruz” dedi.

Yenidoğan Mahallesi Taziye Meskeni, Ak Parti Bursa milletvekilleri Müfit Aydın, Refik İhtimam, Atilla Ödünç, Gürsu Kaymakamı Naif Yavuz, Bursa Büyükşehir Belediye Lider Vekili Murat Demir, İlçe Müftüsü Mehmet Köktaş, Bursa ve Gürsu protokolü ve vatandaşların iştirakiyle açıldı. – BURSA

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.