Vali Aksoy nikah şahidi oldu, mutluluklar diledi

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy Mersin Valiliği periyodunda itibaren yakın korumalığını yapan Kudrettin Lafçı’nın oğlunun nikah şahitliğini yaptı …

06.02.2022
Vali Aksoy nikah şahidi oldu, mutluluklar diledi

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy Mersin Valiliği periyodunda itibaren yakın korumalığını yapan Kudrettin Lafçı’nın oğlunun nikah şahitliğini yaptı.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Valisi Hüseyin Aksoy Mersin Valiliği devrinde itibaren yakın korumalığını yapan Kudrettin Lafçı’nın oğlunun nikah şahitliğini yaptı.

Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy ile birlikte 16 yıldır yakın korumalığını yapan Kudrettin Lafçı’yı keyifli gününde yalnız bırakmadı. Sevda ve Kudrettin Lafçı’nın oğlu Tuncer, ömrünü Hasret ve Necati Karabağ çiftinin kızı Selin Ay ile birleştirdi. Çiftin nikah şahitliğini yapan Vali Hüseyin Aksoy, “Mersin Valiliği vazifemden itibaren 16 yıldır yakın müdafaam olarak misyon yapan Polis Memuru Kudrettin Lafçı’nın bedelli evladı Tuncer ile Selin Ay’ın nikah merasimine katılarak şahitlik yapmaktan büyük bir memnuniyet duydum. Gençleri tebrik eder, ömür uzunluğu mutluluklar dilerim” paylaşımında bulundu.

Düğüne Aksoy çiftinin bununla bir arada ayrıyeten Vilayet Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Vilayet Jandarma Kumandanı Kurmay Albay Macit Ercan da hazır bulunurken, davetliler genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. – AYDIN

aydın haberleri – Mahallî

Mersin Valiliği, Hüseyin Aksoy, Evlilik, Aydın, Lokal, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.