Üretken belediyecilikle Yenişehir daha güzel

Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Lideri Arif Eren, önder ülke Türkiye amacına giden yolda, ilçesinde partisine has lokal idare modeli …

10.01.2022
Üretken belediyecilikle Yenişehir daha güzel

Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Lideri Arif Eren, önder ülke Türkiye amacına giden yolda, ilçesinde partisine has lokal idare modeli olan “Üretken Belediyecilik” uygulamalarını kararlılıkla sürdüreceklerini açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Lideri Arif Eren, önder ülke Türkiye amacına giden yolda, ilçesinde partisine mahsus lokal idare modeli olan “Üretken Belediyecilik” uygulamalarını kararlılıkla sürdüreceklerini açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Lideri Arif Eren, Cumhur İttifakı’nın Osmanlı Devleti’nin birinci başşehri Yenişehir’de 2023 amaçları için kenetlendiğini bildirdi. Arif Eren, yerelde meseleleri bir bir tahlile kavuşturan Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş ile Yenişehir Belediye Lideri Davut Aydın’a, genel bütçeyle sürdürülen yatırımların takibi konusunda da Cumhur İttifakı’nın milletvekillerine teşekkür etti. Eren, “Tek amacı büyük ve güçlü Türkiye olan Cumhur İttifakı’nın genel ve yereldeki iktidarı, ilçemizin bu ehemmiyetini taçlandırma yolunda geride bıraktığımız yılda hem merkezi hem de mahallî idarelerin bütçesinden değerli yatırım ve hizmetler almaya devam etmiştir. Yaklaşık 20 yıldır mülkiyeti Türkiye Şeker Fabrikalarına ilişkin olan Yenigün Mahallesi’nde üzerindeki taşınmazlarla birlikte yaklaşık 6 dönümlük arazinin Yenişehir Belediyesi’ne periyodunu sağlayanlara, teşkilatım ismine teşekkür ediyorum” dedi.

Osman Gazi’nin kurduğu Yenişehir’e bir çivi bile çakmanın kutsal bir misyon, hizmet ve yatırımları bu kutlu diyarın adım adım her köşesine taşımanın da üzerlerine düşen kıymetli ölçüde vazife olduğunu belirten MHP İlçe Lideri Arif Eren, “Bu sebeple yerelde belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla meselelere odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir, darda kalanların acil yardımıdır. Başkan ülke Türkiye gayesine giden yolda, bugüne kadar sorumluluk aldığımız tüm vazifelerde ortaya koyduğumuz idare yeteneklerimizi, bir bedeller manzumesi olarak milletimizin istifadesine sunmaya ve Milliyetçi Hareket’e mahsus bir mahallî idare modelini olan üretken belediyecilik birinciesini uygulamayı kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.

Cumhur İttifakı’nın örnek bir ahenk içinde Yenişehir için hayati değer taşıyan birçok projeyi hayata geçirdiğini belirten Arif Eren, “2019 Mahallî Seçimlerinde vkent aydın haberleritlerimizin neredeyse tamamını gerçekleştirdik. Lakin daha yapacak birçok işimiz var. Bilhassa süratli trenden Bilecik-Yenişehir bölünmüş yol projesine, havalimanından ziraî üretime, istihdamdan eğitime her başlıkta 2022 yılını en yeterli biçimde değerlendireceğiz” dedi. – BURSA

aydın haberleri – İktisat Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.