Ümraniye’de geri dönüşüm deposunda çıkan yangın elektrik direklerine sıçradı

Ümraniye’de geri dönüşüm deposunda çıkan yangın elektrik direklerine sıçradı Ümraniye’de geri dönüşüm deposu olarak kullanılan alanda yangın …

04.04.2022
Ümraniye’de geri dönüşüm deposunda çıkan yangın elektrik direklerine sıçradı

Ümraniye’de geri dönüşüm deposunda çıkan yangın elektrik direklerine sıçradı Ümraniye’de geri dönüşüm deposu olarak kullanılan alanda yangın meydana geldi.

Ümraniye’de geri dönüşüm deposunda çıkan yangın elektrik direklerine sıçradı

İSTANBUL – Ümraniye’de geri dönüşüm deposu olarak kullanılan alanda yangın meydana geldi. Meydana gelen yangında ortaya çıkan patlamalar, elektrik direklerine ve kablolarına siyaret etti.

Olay, skent aydın haberlerit 04.00 sıralarında Ümraniye Barlas sokakta geri dönüşüm deposu olarak kullanılan depoda meydana geldi. Etraf sakinleri dumanları görüp fark etti. Tezlere nazaran deponun bir kısmında elektrik trafolarında başlayan yangın kısa müddette tüm depoya sıçradı. Kısa müddette depoda bulunan tüm geri dönüşüm gereçlerine siyaret eden yangın büyüyerek alevlere büründü. Olay yerine gelen itfaiye takımları birinci müdahaleyi yaparak etraf itfaiyelerden yardım istedi. Uzun uğraşlar sonucu denetim altına alınan yangın 1 skent aydın haberleriti aşkın müddette denetim altına alınarak itfaiye gruplarınca soğutma süreçleri yapıldı. Olay yerine gelen polis grupları asayişi sağlarken yangın hakkında araştırma başlattı.

Yangın anında etrafta bulunan Oğuz Aydın “Büyük ihtimal elektrik trafosundan çıktı. Daha evvel de elektrik trafosundan çıkmıştı. Can kaybı yok yalnızca maddi ziyan var. Çok şükür can kaybı yok. Çok şükür itfaiye takımları vaktinde müdahale yaptı şu an denetim altında” dedi.

aydın haberleri / rehberaydin.com – 3. Sayfa

Yangın,Elektrik ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.