Ümit Özdağ, Süleyman Soylu’nun kendisi hakkındaki sözleri sonrası İçişleri Bakanlığı’na gitti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Adam yerine, insan yerine koymam. Benim için hayvandan aşağı biridir.” kelamlarına tepki gösteren Zafer …

06.05.2022
Ümit Özdağ, Süleyman Soylu’nun kendisi hakkındaki sözleri sonrası İçişleri Bakanlığı’na gitti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Adam yerine, insan yerine koymam. Benim için hayvandan aşağı biridir.” kelamlarına tepki gösteren Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, dün akşam duyurduğu üzere bu sabah bakanlığa gitti. Özdağ, kalabalık bir gazeteci kümesi tarafından karşılanırken, bakanlık önünde partililer ve vazifeliler ortasında arbede yaşandı. Özdağ, bina önünde yaptığı konuşmasında “Hadi kapının önüne gel. Ya sen özür dilersin ya da bu arbede sonuna kadar devam eder” dedi.

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisi için sarf ettiği “Adam yerine, insan yerine koymam. Benim için hayvandan aşağı biridir. Operasyon çocuğudur, Soros çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir” kelamlarının akabinde bu sabah bakanlık binası önüne gideceğini açıkladı.

“11.00’DE BAKANLIĞIN ÖNÜNDEYİM”

Özdağ toplumsal medyadan, “Süleyman, ben yarın skent aydın haberlerit 11.00’de tek başıma ve silahsız İçişleri Bakanlığı önünde olacağım. Zerre kadar hamasetin varsa beni erdemli Türk Polisinin gerisine saklanmadan bakanlık kapısında bekle. Kimin ne çocuğu olduğunu orada bütün Türk Milleti görecek.” paylaşımını yaptı.

ARBEDE YAŞANDI

Tam dediği skent aydın haberleritte bakanlık binasının önüne giden Özdağ, burada kalabalık bir basın mensubu ordusu tarafından karşılandı. Partililer ve vazifeliler ortasında arbede yaşandı.

“HER İPİNİ KOPARAN TÜRKİYE’YE GELEMEZ

Bina önünde konuşma yapan Özdağ, “Zafer Partisi, burada örtülü bir istilada bulunan Suriyeli, Afgan, Orta Doğu’dan yönlendirilen insanlara karşı yürüyemeye devam edecek. Biz Zafer Partisi olarak Türk milletinin iradesini siyasette temsil ediyoruz. Burası lunapark değil. Her ipini koparan Türkiye’ye gelemez. Biz iktidar olduğumuzda bu 8 milyon insanı Türkiye’den yollayacağız. Süleyman Soylu, ya sen özür dilersin ya da bu arbede sonuna kadar devam eder” dedi.

Ayrıntılı Bilgiler geliyor…

Türk ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.