Üç Kız Kardeş uyarlama mı? Üç Kız Kardeş hangi kitaptan uyarlama, yazarı kim? Üç Kız Kardeş orijinali nedir?

Biri hoşluğu, biri uysallığı, oburu de asiliğiyle lisanlara destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş olan Türkan, Dönüş ve Derya’nın …

09.02.2022
Üç Kız Kardeş uyarlama mı? Üç Kız Kardeş hangi kitaptan uyarlama, yazarı kim? Üç Kız Kardeş orijinali nedir?

Biri hoşluğu, biri uysallığı, oburu de asiliğiyle lisanlara destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş olan Türkan, Dönüş ve Derya’nın öyküsünü mevzu edinen Üç Kız Kardeş uyarlama mı? Anne ve babalarıyla keyifli bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak olan bir kıssaya dayanana Üç Kız Kardeş hangi kitaptan uyarlama? Üç Kız Kardeş yepyenisi nedir? Üç Kız Kardeş kitabının muharriri kimdir?

Üç Kız Kardeş uyarlama mı sorusunun cevabı merak edilen hususlar ortasında yer alıyor. Yakında izleyici ile buluşacak olan dizi, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin öyküsünü anlatacak.Dizinin oyuncu takımında; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker İtimat, Has Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç üzere birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ KISSASI

Türkan, Dönüş ve Derya… Biri hoşluğu, biri uysallığı, oburu de asiliğiyle lisanlara destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları üzere kolay hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla keyifli bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi üzere olmayacaktır. Türkan, sıkışmış kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelönemli ölçüde sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

ÜÇ KIZ KARDEŞ UYARLAMA MI?

Kanal D‘nin, üretimini Süreç Sinema, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran tıpkı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş’in çekimleri Ayvalık’ta başladı.

Haberler.com – Gündem

Üç Kız Kardeş, Kanal D, Gündem, Magazin, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.