Türkiye şampiyonlarına Menemen’de coşkulu karşılama

Mardin’deki Yıldız Erkekler Futsal Türkiye Final maçında şampiyonluğa uzanan Menemen Şehit Kemal Ortaokulu atletleri ilçede coşkuyla karşılandı …

14.06.2022
Türkiye şampiyonlarına Menemen’de coşkulu karşılama

Mardin’deki Yıldız Erkekler Futsal Türkiye Final maçında şampiyonluğa uzanan Menemen Şehit Kemal Ortaokulu atletleri ilçede coşkuyla karşılandı.

Mardin’deki Yıldız Erkekler Futsal Türkiye Final maçında şampiyonluğa uzanan Menemen Şehit Kemal Ortaokulu atletleri ilçede coşkuyla karşılandı. Sportmen ve hocaları ağırlayan Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, “Menemen’e şampiyonluk kupasıyla dönerek hepimize özel bir gurur yaşattınız. Hocalarınızı ve sizleri yürekten tebrik ediyorum. Yollarınızı açmak için Menemen Belediyesi olarak her vakit yanınızda olacağız” dedi.

Gençlik ve Spor

“Bize özel bir gurur yaşattınız”

Öğrencileri makamında ağırlayan Lider Aydın Pehlivan, “Sevgili gençler, Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal Türkiye Şampiyonası’nda göstermiş olduğunuz muvaffakiyetten ötürü sizleri canı gönülden kutluyorum. Tek bir mağlubiyet almadan basamak kademe şampiyonluğa koşmak, sonucunu de şampiyonluk kupasıyla taçlandırmak çok kıymetli bir muvaffakiyet. Öğretmenlerimizi, idarecilerimizi de ayrıyeten tebrik ediyorum. Bizlere çok özel bir gurur yaşattınız. Kazandığınız kupa okulumuzda kuşaklardan kuşaklara aktarılacak. Yolunuzu açmak için Menemen Belediyesi olarak biz her vakit yanınızda olacağız. Başarılarınız daim olsun. Âlâ ki varsınız” dedi.

“Bu gurur hepimizin”

Menemen Şehit Kemal Birinciöğretim Okulu Müdürü Alper Özcan da, kendilerini hiçbir vakit yalnız bırakmadığı için Aydın Pehlivan’a teşekkür etti. Özcan, “Öğrencilerimiz şimdi meskenlerine gitmediler. Menemen’e gelir gelmez sizi görüp hem teşekkür etmek hem de kupamızı getirmek istedik. Bize her vakit dayanak verdiniz. Hem kendiniz hem de belediye aileniz. Atletlerimiz ve bizim motivasyonumuz bize inanan sizler oldunuz. Bu gurur hepimizin. Bizler de sizlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Türkiye finallerinin yapıldığı Mardin Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü Stadı’ndaki turnuvanın sonucunda altın madalyayı boyunlarına takıp kupayı aldıklarında büyük sevinç yaşadıklarını anlatan öğrenciler ise, bu başarıyı gelecek yıllarda da sürdürecekleri kelamını verdi. – İZMİR

aydın haberleri / Spor
Bu haber aydın haberleri tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. aydın haberleri tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı biçimiyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin tüzel muhatabı aydın haberleri kurumudur.

Spor,Menemen,Kupa,Gurur ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.