Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Kuşadası’nda toplandı

Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Aydın Bölge Toplantısı Kuşadası’nda yapıldı. KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Türkiye Meclis Üyeleri Birliği …

11.12.2021
Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Kuşadası’nda toplandı

Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Aydın Bölge Toplantısı Kuşadası’nda yapıldı.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Aydın Bölge Toplantısı Kuşadası‘nda yapıldı.

Kuşadası’nda bir otelde düzenlenen toplantıya Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Emre Fazlılar, Söke Belediye Lider Yardımcısı Veli İhtilal Yerli, İzmir ve Aydın vilayetlerinde vazife yapan ve eski belediye meclis üyeleri katıldı.

Türkiye Meclis Üyeleri Birliği’nin ülkenin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olduğuna dikkat çeken Birlik Lideri Kocabıyık, “Meclis üyeliği değerli bir vazifedir. Kentle ilgili projeler meclis üyeleri sayesinde yürütülür. Belediye liderlerinin yetişemediği her işe belediye meclis üyeleri bakar. Biz bu değerli misyonu yürüten herkesi temsil ediyoruz. Bugün ortamızda belediye meclis üyelerinin bununla birlikte ayrıyeten eski belediye liderlerimiz da var. Katılımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim” dedi.

Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Emre Fazlılar da, Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Aydın Bölge Toplantısı’na katıldı. Birlik Lideri Yalçın Kocabıyık’a nazik daveti için teşekkür eden belediye meclis üyesi Emre Fazlılar, Kuşadası’nda yaşama geçirdikleri ve planları dahilinde olan projelerle ilgili bilgi verdi.

Toplantı sonunda Birlik Lideri Yalçın Kocabıyık, aktifliğin Kuşadası’nda yapılmasına katkı sunanlara teşekkür plaketi verdi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.