Temel Karamollaoğlu sağlık durumu ne? Temel Karamollaoğlu aşılı mı?

Skent aydın haberleridet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz hafta denetim gayeli gittiği hastanede yapılan PCR testinin olumlu …

12.01.2022
Temel Karamollaoğlu sağlık durumu ne? Temel Karamollaoğlu aşılı mı?

Skent aydın haberleridet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz hafta denetim gayeli gittiği hastanede yapılan PCR testinin olumlu olduğunu öğrenmişti. Koronaya yakalanan 80 yaşındaki Skent aydın haberleridet başkanının tedavisi hastanede sürdürüldü. Pekala, Temel Karamollaoğlu sıhhat durumu ne? Temel Karamollaoğlu aşılı mı?

Koronavirüse yakalanan ve hastaneye yatırılan Skent aydın haberleridet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu‘nun sıhhat durumu hakkında bilgi paylaşıldı. Veri̇len Bi̇lgi̇lendi̇rme Argümanında “Sağlık durumu epey uygun olan bedelli Genel Liderimizin herkese selâmı var. Temel Karamollaoğlu, bir mühlet daha hastanede istirahat ettikten sonra taburcu olacaktır” tabirlerine yer verildi. Pekala, Temel Karamollaoğlu aşılı mı? Temel Karamollaoğlu sıhhat durumu ne?

TEMEL KARAMOLLAOĞLU SIHHAT DURUMU NE?

Karamollaoğlu’nun merak edilen son sıhhat durumu Skent aydın haberleridet Partisi Sözcüsü Birol Aydın tarafından paylaşıldı. Skent aydın haberleridet Partisi başkanının sıhhat durumunun düzgün olduğu, bir müddet daha hastanede istirahat ettikten sonra taburcu olacağı duyurulan açıklamada, şu tabirlere yer verildi: “Sağlık durumu epey düzgün olan bedelli Genel Liderimizin herkese selâmı var. Temel Karamollaoğlu, bir mühlet daha hastanede istirahat ettikten sonra taburcu olacaktır. Bu süreçte kendilerine geçmiş olsun dileklerini ileten ve bir an olsun dualarını eksik etmeyen teşkilat mensuplarımıza ve toplumun her kısmından vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

“HERKESE SELAMI VAR”

Kıymetli Genel Liderimiz, kendisini merak eden, gelişmeleri yakından takip eden ve şifa temennilerini paylaşan herkese selam ve muhabbetlerini iletmektedir.”

Gündem

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.