Tanju Çolak’tan akıllara durgunluk veren Fatih Terim itirafı: Uçak düşsün diye dua ettim

Türk futbolunun efsane golcülerinden Tanju Çolak’ın canlı yayında yaptığı Fatih Terim itirafı büyük ses getirdi. Fatih Terim ile ortasının …

20.04.2022
Tanju Çolak’tan akıllara durgunluk veren Fatih Terim itirafı: Uçak düşsün diye dua ettim

Türk futbolunun efsane golcülerinden Tanju Çolak’ın canlı yayında yaptığı Fatih Terim itirafı büyük ses getirdi. Fatih Terim ile ortasının yeterli olmadığını belirten Çolak, “Fatih Terim, Haluk Ulusoy, Metin ve Oğuz’la birebir uçağa bindim. Başladım dua etmeye. Uçak düşsün de Türkiye kurtulsun diye.” dedi.

Haber Küresel ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programına katılan Türk futbolunun efsane golcülerinden Tanju Çolak çarpıcı itirafıyla gündeme oturdu.

“DÖRDÜ OTOMOBİLE BİNDİ, BENİ ALMADILAR”

Fatih Terim ile ortasının âlâ olmadığını belirten Çolak, “Antalya’daki teknik yöneticiler seminerine giderken, Fatih Terim, Haluk Ulusoy, Metin ve Oğuz’la uçağa bindim. Başladım dua etmeye. Uçak düşsün de Türkiye kurtulsun diye. Uçak düşmedi. Uçaktan indik. Bir araç geldi, dördü bindi beni otomobile almadılar. Ağladım. Avrupa gol hükümdarı bana yapıyorlar bunu. Bana yapılıyorsa herkese yapılır bu.” sözlerini kullandı.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.