Süper Lig hakemlerinden AYTO çıkarması

Muhteşem Lig hakemleri Bahattin Şimşek, Cüneyt Çakır ve Alper Ulusoy, Aydın Ticaret Odası (AYTO) Lideri Hakan Ülken’i ziyaret etti. Harika Lig …

30.03.2022
Süper Lig hakemlerinden AYTO çıkarması

Muhteşem Lig hakemleri Bahattin Şimşek, Cüneyt Çakır ve Alper Ulusoy, Aydın Ticaret Odası (AYTO) Lideri Hakan Ülken’i ziyaret etti.

Harika Lig hakemleri Bahattin Şimşek, Cüneyt Çakır ve Alper Ulusoy, Aydın Ticaret Odası (AYTO) Lideri Hakan Ülken’i ziyaret etti.

Aydın’ın yetiştirdiği futbol hakemlerinden olan ve Üstün Lig’de misyon yapan Bahattin Şimşek, meslektaşları Cüneyt Çakır ve Alper Ulusoy ile birlikte memleketi Aydın’a geldi. Aydın’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Şimşek, Çakır ve Ulusoy ile birlikte Aydın Ticaret Odası (AYTO) Lideri Hakan Ülken’i ziyaret etti. Üstün Lig’in ünlü hakemlerini ağırlayan Lider Ülken, ziyaretin akabinde hakemlere Aydın’ın simgesi olan Efe heykelini armağan etti. Harika Lig hakemleri Bahattin Şimşek, Cüneyt Çakır ve Alper Ulusoy ise imzaladıkları hakem formasını Ülken’e armağan etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini lisana getiren Lider Ülken, toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşıma “Bugün Odamızda Muhteşem Lig hakemlerimiz Cüneyt Çakır, Alper Ulusoy ve Bahattin Şimşek’i konuk ettim” notunu düştü. – AYDIN

aydın haberleri / Mahallî

Aydın,Ulusoy,Ziyaret,Çakır,Hakemleri,Süper Lig ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.