SOSYAL MEDYADA TÜRK KADININA HAKARET EDEN SURİYE UYRUKLU 2 KİŞİ GÖZALTINDA

TOPLUMSAL medyada manzaralı konuştuğu bireye Türk bayanlarına yönelik ağza alınmayacak küfürler eden Suriye asıllı 2 kişi, polisin araştırması …

04.01.2022
SOSYAL MEDYADA TÜRK KADININA HAKARET EDEN SURİYE UYRUKLU 2 KİŞİ GÖZALTINDA

TOPLUMSAL medyada manzaralı konuştuğu bireye Türk bayanlarına yönelik ağza alınmayacak küfürler eden Suriye asıllı 2 kişi, polisin araştırması sonucu İzmir ve Aydın’da gözaltına alındı.

İZMİR (rehberaydin.com) – TOPLUMSAL medyada manzaralı konuştuğu bireye Türk bayanlarına yönelik ağza alınmayacak küfürler eden Suriye asıllı 2 kişi, polisin araştırması sonucu İzmir ve Aydın’da gözaltına alındı.

Suriye asıllı 2 kişi, bir Türk erkeği ile gerçekleştirdiği görüntü görüşmesi sırasında Türk bayanına ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Manzaraların toplumsal medyada paylaşılmasının akabinde Türk bayanı hakkında kullanılan tabirler nedeniyle reaksiyonler çığ üzere büyüdü. İmgelerde konuştukları Türk olan şahsa ‘Sizin kızlarınız her yerde s….’ üzere hakaret ve küfür içerikli telaffuzlarda bulunan Suriyeli 2 kişi, ayrıyeten tecavüz edeceklerini de tabir ediyor. Görüştüğü kişinin Türkiye’de yaşadıklarını buna karşın Türk bayanına hakaret ettiklerini hatırlatmasına karşın, Suriyeli bireyler yeniden küfürlü konuşmasını sürdürdü.

Manzaraları izleyen polis takımları de harekete geçerek soruşturma başlattı. Yapılan araştırma sonucu Türk bayanına hakaret eden Suriye asıllı M.E.A. İzmir’de, K.S.A. ise Aydın’ın Didim ilçesinde polis tarafından gözaltına aldı.

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.