Son dakika: Şişli’de kazaya gelen 112 ekibine otomobil çarptı

Son dakika haber… ŞİŞLİ’de kazada yaralanan motosikletliye birinci yardımda bulunan sağlıkçılara öteki bir araba çarptı. ŞİŞLİ, İSTANBUL …

15.02.2022
Son dakika: Şişli’de kazaya gelen 112 ekibine otomobil çarptı

Son dakika haber… ŞİŞLİ’de kazada yaralanan motosikletliye birinci yardımda bulunan sağlıkçılara öteki bir araba çarptı.

ŞİŞLİ, İSTANBUL (rehberaydin.com) – ŞİŞLİ’de kazada yaralanan motosikletliye birinci yardımda bulunan sağlıkçılara öteki bir araba çarptı. Art geriye olan kazalarda 3 kişi yaralandı.

Kaza 06.30 sıralarında Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Odessa Bulvarı üzerinde oldu. Teze nazaran plakası ve kimliği belirlenemeyen bir şoför Piyalepaşa’dan Okmeydanı istikametine seyir halinde olan Okan Aydın seyri yönetimindeki 34 PA 0868 plakalı motosiklete çarptı ve olay yerinde durmadan kaçtı. Kaza nedeniyle bedeni karayoluna düşen ve yaralanan motosiklet sürücüsünü görenler durumu polis ve sıhhat gruplarına haber verdi. Sıhhat takımları, yaralanan şoföre müdahale ederken tıpkı tarafta ilerleyen Mesut Basın seyri yönetimindeki 34 TEH 25 plakalı taksi kaza yerinde yaralılara müdahale eden sıhhat grubuna çarptı kaza sonrası bayan sıhhat çalışanı ve olay yerindeki bir kişi daha yaralandı 2. kaza sonrası 112 vazifelileri diğer ambulans takımlarına haber verdi. Yaralanan arkadaşlarını ambulansa alan sağlıkçılar birinci kazada yaralanan Aydını bırakarak arkadaşlarını hastaneye kaldırdı. Ortalığın savaş alanına döndüğü noktada bekleyen İbrahim Horo isimli bir vatandaşta yaralandı. Olay yerine gelen diğer ambulanslar öteki yaralıları hastaneye kaldırdı. Kaçan şoför aranıyor.


aydın haberleri – Şimdiki

Araba, Şişli, Kaza, 112, Aktüel, Haberler

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.