Son Dakika: Maçın bittiğini zanneden Trabzonspor taraftarı sahaya indi, hakem hemen oyunu durdurdu

Son dakika! Trabzonspor’un şampiyonluk için çıktığı Antalyaspor maçının son anları değişik manzaralara sahne oldu. Trabzonspor taraftarları …

01.05.2022
Son Dakika: Maçın bittiğini zanneden Trabzonspor taraftarı sahaya indi, hakem hemen oyunu durdurdu

Son dakika! Trabzonspor’un şampiyonluk için çıktığı Antalyaspor maçının son anları değişik manzaralara sahne oldu. Trabzonspor taraftarları, hakemin son düdüğü çaldığını zannederek 5 dakika uzatma verilen uğraşın 94’ncü dakikasında alana girdi. Taraftarın alandan çıkarılmasıyla birlikte yine başlayan oyun, hakemin son düdüğü ile 2-2 bitti. Maçın akabinde Trabzonspor şampiyonluğunu ilan etti.

Üstün Lig’de şampiyonun belirleneceği Trabzonspor- Antalyaspor çabası öncesi heyecan doruktaydı. İki grubun da kıyasıya gayret ettiği maça son dakikalarda yaşananlar damga vurdu.

BORDO MAVİLİ TARAFTARLAR ALANA ERKENDEN GİRDİ

Müsabakanın 2-2 devam ettiği sırada, hakem tarafından 90 dakikanın sonuna 5 dakika ek edildi. Uzatmaların 4’ncü dakikasında ise uzun mühlet hafızalardan silinmeyecek bir olay yaşandı. Uğraşın bittiğini zanneden Trabzonspor taraftarı alana indi.

TARAFTARLAR TEKRAR TRİBÜNE GÖNDERİLDİ

Fakat maçın şimdi bitmemiş olması nedeniyle hakem Atilla Karaoğlan, taraftarların tribüne gönderilmesini istedi. Taraftarların tribüne dönmesinin akabinde gayretin geri kalanı da oynandı ve 2-2’lik skorla 1 puanı hanesine yazdıran Trabzonspor, 2021-2022 döneminin şampiyonu oldu.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.