Son dakika! Hırsızlık şüphesiyle gözaltına alındı, avukat odasına intrehberaydin.comra kalkıştı

Son dakika haber… Hırsızlık kuşkusuyla gözaltına alındı, avukat odasına intrehberaydin.comra kalkıştı Aydın’ın Didim ilçesinde hırsızlık …

28.12.2021
Son dakika! Hırsızlık şüphesiyle gözaltına alındı, avukat odasına intrehberaydin.comra kalkıştı

Son dakika haber… Hırsızlık kuşkusuyla gözaltına alındı, avukat odasına intrehberaydin.comra kalkıştı Aydın’ın Didim ilçesinde hırsızlık kuşkusuyla gözaltına alınan şahıs, emniyetteki avukat odasında intrehberaydin.comra teşebbüs etti.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Hırsızlık kuşkusuyla gözaltına alındı, avukat odasına intrehberaydin.comra kalkıştı

AYDIN – Aydın’ın Didim ilçesinde hırsızlık kuşkusuyla gözaltına alınan şahıs, emniyetteki avukat odasında intrehberaydin.comra teşebbüs etti. Kuşkulu hastaneye kaldırılırken, ailesi emniyet güçlerinden şikayetçi olacağını açıkladı.

Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, 17 Aralık Perşembe günü Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü grupları bir inşkent aydın haberlerittan demir çalındığı ihbarı üzerine bölgeye gitti. Yapılan çalışmalarda olay bölgesinde daha evvelden de hırsızlık kaydı bulunan 26 yaşındaki C.A. gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıs, Didim Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Teze nazaran avukat görüşme odasına alınan C.A., odada bulunan kablo ile kendisini cam korkuluğa asarak intrehberaydin.comra kalkıştı. Kısa müddet sonra olayı fark eden emniyet güçleri şahsı kurtarıp, sıhhat gruplarına haber verdi. Didim Devlet Hastanesinde yapılan birinci müdahalenin akabinde Söke Devlet Hastanesine sevk edilen C.A., ağır bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Aile emniyet güçlerinden şikayetçi

Olayın akabinde basına açıklamalarda bulunan şüphelinin babası Hasan Pangal, “Benim 3 evladım var. Ben yurt dışında olduğum müddette C. dünyaya gelince annesi kendi soyadını veriyor. Olayın meydana geldiği gün ise C., ‘hırsızlık ihbarı var’ diye gözaltına alınıyor. Gözaltına alındıktan sonra avukat odasına konuluyor. Orada kelamda kablo ile intrehberaydin.comr ediyor. Benim oğlum intrehberaydin.comr edecek biri değil. Ayrıyeten emniyetin avukat odasında kablonun ne işi var. Olay anıyla ilgili bize kamera manzaraları de verilmedi. Benim oğlum 15 dakikada nasıl bu hale geldi. 11 gündür Söke’de ağır bakımda ve bitkisel hayatta. Biz bu olayın sorumlularının ortaya çıkartılmasını istiyoruz. Emniyet yetkilileri olayda ihmal var diyor, bu türlü ihmal olamaz. Bu hususta cumhuriyet savcılığına şikayetçi olacağım. Gerekirse İçişleri Bakanlığına kadar gidip hakkımı arayacağım” dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

aydın haberleri / aydın didim bölge haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.