Son dakika haberleri… Uyuşturucu bağımlısı kendi evini ateşe verdi

Son dakika haber: Uyuşturucu bağımlısı kendi meskenini ateşe verdi Aydın’ın Kuşadası ilçesinde uyuşturucu unsur bağımlısı olduğu argüman edilen …

01.12.2021
Son dakika haberleri… Uyuşturucu bağımlısı kendi evini ateşe verdi

Son dakika haber: Uyuşturucu bağımlısı kendi meskenini ateşe verdi Aydın’ın Kuşadası ilçesinde uyuşturucu unsur bağımlısı olduğu argüman edilen şahıs, evvel annesine görüntü attı sonra da konutu ateşe verdi.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Uyuşturucu bağımlısı kendi konutunu ateşe verdi

AYDIN – Aydın‘ın Kuşadası ilçesinde uyuşturucu unsur bağımlısı olduğu tez edilen şahıs, evvel annesine görüntü attı sonra da meskeni ateşe verdi. Polis takımlarının uzun uğraşları sonucu kapıyı açan şahıs, takımlar tarafından gözaltına alındı. Meskenin salon kısmında başlayan yangın ise tekrar polis takımları tarafından damacana su ve yangın tüpüyle müdahale edilerek söndürüldü.

Olay, Bayanlar Denizi Mahallesi’nde bir sitede meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, konutta tek başına yaşayan ve uyuşturucu unsur bağımlısı olduğu argüman edilen S.T., akşam saatlerinde annesinden para istediği ileri sürüldü. Annesinin parayı vermeyi reddetmesi üzerine konutu ateşe vereceğini söyleyen S.T., telefonu kapattı.

Annesinin ihbarı üzerine olay yerine Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Gruplar Amirliği’ne bağlı polis grupları geldi. Kapıyı çalan takımlar S.T.’yi kapıyı açması için uzun mühlet uğraştı. Savcılık tarafından verilen müsaade ile çilingir yardımıyla meskene girmek için hazırlık yapan takımlar, bu sırada konuttan dumanlar ve ateşin çıktığını görmesi üzerine kapıyı kırmak için tekmelemeye başladı. Apartmanda yaşayan vatandaşlar gruplar tarafından tahliye edilirken, bu sırada S.T. kapıyı açtı.

Dumanların içerisinden çıkarılan şahıs gözaltına alındı. Devriye takımları ve Asayiş Ofis Amirliği’ne bağlı polisler, damacana ve yangın tüpü ile alevlere müdahale ederek muhtemel bir facianın önüne geçti. Olay yeri inceleme çalışmalarının akabinde savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

aydın haberleri / Ekrem Keser – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.