Son dakika haberleri! Şehit Abdülkadir Güngör Operasyonu’nda gözaltı sayısı 159’a yükseldi

Edinilen son dakika haberine nazaran İzmir’de ‘torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu unsur imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik …

24.12.2021
Son dakika haberleri! Şehit Abdülkadir Güngör Operasyonu’nda gözaltı sayısı 159’a yükseldi

Edinilen son dakika haberine nazaran İzmir’de ‘torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu unsur imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen ve Şehit Polis Memuru Abdülkadir Güngör’ün isminin verildiği operasyonda, gözaltı sayısı 159’a yükseldi.

İzmir’de ‘torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu unsur imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen ve Şehit Polis Memuru Abdülkadir Güngör’ün isminin verildiği operasyonda, gözaltı sayısı 159’a yükseldi.

Narkotik Hatalarla Çaba Şube Müdürlüğü koordinesinde ‘torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu unsur imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik şafak baskınıyla operasyon düzenledi. Adeta sinema sahnelerini aratmayan operasyonda 2 polis helikopteri, 3 drone, Özel Hareket Şube Müdürlüğü timleri, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü takımları, 8 narkotik dedektör köpek ve yaklaşık 2 bin işçi misyon aldı. İzmir geneli, Aydın ve Balıkesir vilayetlerinde 160 adreste eş vakitli gerçekleştirilen operasyona, 10 Kasım 2021 günü Balıkesir Edremit Narkotik Küme Amirliğinde vazifeli iken uyuşturucu satıcıları ile çıkan çatışma esnasında şehit düşen Polis Memuru Abdülkadir Güngör’ün ismi verildi.

Operasyonda, çok sayıda uyuşturucu husus ele geçirilirken, olayla ilgili gözaltı sayısının 159’a yükseldiği öğrenildi. Şüphelilerin emniyetteki süreçlerinin tamamlanmasının akabinde adliyeye sevk edilecekleri öğrenildi. – İZMİR

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.