Son dakika haberleri! Başkan Yüksel, Gönül Belediyeciliği İstişare Toplantısı’na katıldı

Gelen son dakika haberlerine nazaran Süleymanpaşa Belediye Lideri Cüneyt Yüksel, Trakya Gönül Belediyeciliği Belediye Liderleri İstişare …

14.01.2022
Son dakika haberleri! Başkan Yüksel, Gönül Belediyeciliği İstişare Toplantısı’na katıldı

Gelen son dakika haberlerine nazaran Süleymanpaşa Belediye Lideri Cüneyt Yüksel, Trakya Gönül Belediyeciliği Belediye Liderleri İstişare Toplantısı’na katılmak üzere Edirne’nin Havsa ilçesine gitti.

EDİRNE (rehberaydin.com) – Süleymanpaşa Belediye Lideri Cüneyt Yüksel, Trakya Gönül Belediyeciliği Belediye Liderleri İstişare Toplantısı’na katılmak üzere Edirne’nin Havsa ilçesine gitti.

Süleymanpaşa Belediye Lideri Cüneyt Yüksel, Havsa Belediye Lideri Av. Aydın Balkan’ın davetlisi olarak Trakya Gönül Belediyeciliği Belediye Liderleri İstişare Toplantısı’na katılmak üzere Edirne’nin Havsa ilçesine gitti.

Toplantıda Trakya’da misyon yapan ve Gönül Belediyeciliği Hizmet Anlayışını temsil eden belediye liderleri ile bir ortaya gelen Lider Yüksel, Trakya’nın gelişimine katkı verecek çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Süleymanpaşa’da gerçekleştirilen ve hayata geçirilmesi planlanan belediye yatırımları ve projeleri ile ilgili bilgilendirmede bulunan Yüksel, Havsa Belediye Lideri Balkan’dan da ilçede yapılan hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

Toplantı ile ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Lideri Cüneyt Yüksel, “Trakya’nın Gönül Belediyeciliği Belediye Liderleriyle bir ortaya gelerek gerçekleştirdiğimiz istişare toplantısı için bu ay Havsa’da buluştuk. Havsa Belediye Liderimiz Av. Aydın Balkan’ın konut sahipliğinde düzenlenen toplantıda, mevkidaşlarımızla kentlerimizin gelişimi ve hizmetlerimize yönelik bilgi alışverişinde bulunarak, ortak kullanabileceğimiz projelerimizi değerlendirdik. Toplantımızın bölgemiz için iyi olmasını dilerim” sözlerini kullandı. – TEKİRDAĞ

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.