Son dakika haberi | Kuşadası’nda çocuklar için yeni yıl eğlencesi devam ediyor

Gelen son dakika haberine nazaran Geçtiğimiz hafta yeni yıl cümbüşü yapan Sevgi Konutları’nda kalan çocukların cümbüşü 2. küme ile devam etti …

10.01.2022
Son dakika haberi | Kuşadası’nda çocuklar için yeni yıl eğlencesi devam ediyor

Gelen son dakika haberine nazaran Geçtiğimiz hafta yeni yıl cümbüşü yapan Sevgi Konutları’nda kalan çocukların cümbüşü 2. küme ile devam etti.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Geçtiğimiz hafta yeni yıl cümbüşü yapan Sevgi Konutları’nda kalan çocukların cümbüşü 2. küme ile devam etti.

Sevgi Konutları’nda kalan çocuklar yeni yıla beş yıldızlı cümbüş ile girdi. Kuşadası’nda bulunan beş yıldızlı otelde Aydın ili sonlarında bulunan Sevgi Konutları’nda kalan çocuklar ve öğretmenleri için yılbaşı cümbüşü 2. kümeyle devam etti. Hafta sonu 5 yıldızlı hizmetinden konaklamalı olarak yararlanan minik konuklar otelin organize ettiği cümbüş ile doyasıya eğlendi. Sirk ve palyaço şovlarının olduğu yemekli cümbüşün bununla bir arada ayrıyeten otelde pasta kursları, fotoğraf ve marifet çalışmaları ile unutulmaz bir anı yaşadı.

Otelin Genel Müdürü Serdar Köroğlu yaptığı açıklamada bu tıp aktiflikleri yapmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Yeni yılda sevgi konutlarında kalan çocuklarımız yeni yılı burada geçirmişlerdi, 2. kümesi da ağırlamaktan memnunluk duyuyoruz” dedi.

Çocuklar pasta kesti

Epeyce sevinçli ve keyifli anların yaşandığı aktiflikte Genel Müdür Köroğlu, çocuklarla yakından ilgilendi. Aile ortamını aratmayacak halde, sıcak ve samimi bir ortamda geçen cümbüş sonunda özel olarak yaptırılan kutlama pastası çocuklar tarafından daima birlikte kesildi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.