Son dakika haber… 23 yaşındaki gencin arıcı barakasındaki şüpheli ölümü

Gelen son dakika haberlerine nazaran Aydın’ın Sultanhisar ilçesine Bağlı Atça mahallesi yakınlarında ailesi ile birlikte arıcılık yapan 23 …

18.12.2021
Son dakika haber… 23 yaşındaki gencin arıcı barakasındaki şüpheli ölümü

Gelen son dakika haberlerine nazaran Aydın’ın Sultanhisar ilçesine Bağlı Atça mahallesi yakınlarında ailesi ile birlikte arıcılık yapan 23 yaşındaki Yiğithan Artık, ağzından ve burnu ve kulaklarından kanamalı vaziyette baygın halde bulundu.

SULTANHİSAR, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Sultanhisar ilçesine Bağlı Atça mahallesi yakınlarında ailesi ile birlikte arıcılık yapan 23 yaşındaki Yiğithan Artık, ağzından ve burnu ve kulaklarından kanamalı vaziyette baygın halde bulundu. Ambulansla hastaneye kaldırılan genç hayatını kaybederken, durumu kuşkulu bulan Cumhuriyet Savcısı Yiğithan’ın cesedi otopsiye aldı.

Olay, gece yarısı Atça Mahallesi yakınlarındaki bir arılıkta meydana geldi. Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, Yiğithan Artık’tan (23) bir müddet haber alınamadı. Şahsın sıhhat durumundan kuşku eden vatandaşlar arılığı denetim etmek için gittiklerinde barakanın içerisinde Artık’ı yerde ağzı, kulakları ve burnundan kan gelmiş bir biçimde hareketsiz yatarken buldular. 112 Acil Davet Merkezi’ne yapılan ihbar üzere bölgeye sıhhat ve jandarma grupları sevk edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan genç tabiplerin tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Şahsın vefat nedeninin yapılacak olan otopsi sonrası belirleneceği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.