Son Dakika: Deprem gerçeği bir kez daha kendini hatırlattı! İstanbul’un yanı başı gece yarısı sallandı

Son dakika: Muğla açıklarında gerçekleşen 4.0 büyüklüğündeki sarsıntının akabinde bir sarsıntı Marmara Denizi açıklarında yaşandı. AFAD’ın 4.1 …

21.02.2022
Son Dakika: Deprem gerçeği bir kez daha kendini hatırlattı! İstanbul’un yanı başı gece yarısı sallandı

Son dakika: Muğla açıklarında gerçekleşen 4.0 büyüklüğündeki sarsıntının akabinde bir sarsıntı Marmara Denizi açıklarında yaşandı. AFAD’ın 4.1 şiddetinde açıkladığı sarsıntı, etraf vilayet ve ilçelerden hissedildi. Gelen birinci bilgilere nazaran rastgele bir olumsuzluğu rastlanılmadı.

Tekirdağ‘ın Şarköy açıklarında Marmara Denizi’nde skent aydın haberlerit 23.20’de 4.1 büyüklüğünde sarsıntı meydana geldi. 7 kilometre kadar derinlikte gerçekleştiği saptanan sarsıntı, etraf vilayet ve ilçelerden de hissedildi.

AFAD: RASTGELE BİR AKSİLİĞE RASTLANILMADI

AFAD’dan yapılan paylaşımlarda “Marmara Denizi’nde Tekirdağ’ın Şarköy ilçesi açıklarında skent aydın haberlerit 23.20’de 4,1 büyüklüğünde bir sarsıntı meydana geldi. Şarköy ilçesi açıklarında meydana gelen sarsıntı sonrası, an prestijiyle, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır” tabirlerine yer verildi.

DAKİKALAR EVVEL MUĞLA AÇIKLARINDA DA BİR ZELZELE MEYDANA GELDİ

Marmara Denizi’ndeki sarsıntının yarım skent aydın haberlerit öncesinde Ege Denizi’nde de 4.0 büyüklüğünde zelzele meydana geldi. Merkez üssü On İki Ada olmak üzere Muğla’nın Datça ilçesi açıklarında gerçekleşen sarsıntı 22.47’de yaşandı.

Zelzele,Meydana,Açıklarında ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.