Sivas’ta sahte alkollü içkiden bir ölüm daha

SİVAS’ta düzmece alkolden zehirlendiği kuşkusuyla hastaneye kaldırılan Cevdet Aydın (63) hayatını kaybetti. AYDIN (rehberaydin.com) – SİVAS’ta …

17.12.2021
Sivas’ta sahte alkollü içkiden bir ölüm daha

SİVAS’ta düzmece alkolden zehirlendiği kuşkusuyla hastaneye kaldırılan Cevdet Aydın (63) hayatını kaybetti.

AYDIN (rehberaydin.com) – SİVAS’ta uydurma alkolden zehirlendiği kuşkusuyla hastaneye kaldırılan Cevdet Aydın (63) hayatını kaybetti. Kentte uydurma içkiden ölenlerin sayısı 4’e çıktı.

Zara ilçesinde geçen hafta başlayan sahta içki tüketimine bağlı can kayıpları devam ediyor. İlçede 3 gün evvel alkol aldıktan sonra rahatsızlanan ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Anestezi Ağır Bakım Ünitesi’nde tedaviye alınan Cevdet Aydın bugün akşam skent aydın haberleritlerinde hayatını kaybetti. Aydın’ın cenazesi otopsi için birebir hastanenin morguna konuldu. Aydın ile birlikte kentte sahte alkollü içkiden ölenlerin sayısı 4’e yükseldi. Daha evvel de birebir ilçede düzmece alkollü içecek kullandıkları belirlenen Şakir Deliktaş (32), Bülent Ekici (62) ve Güler Kılıç (42) ömrünü yitirmişti.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören 6 bireyden Ö.Y., M.K. ve O.U. bugün taburcu edildi. S.P., E.Ş. ve Y.K.’nın ise ağır bakımdaki tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

aydın haberleri / Hüsnü Ümit Avcı – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.