SEZAİ AYDIN İÇİN ÜSKÜDAR’DA TİYATRO SAHNESİNDE TÖREN

KALP rahatsızlığı nedeniyle ömrünü yitiren tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatkarı Sezai Aydın için Üsküdar Musahipzade Celal …

22.12.2021
SEZAİ AYDIN İÇİN ÜSKÜDAR’DA TİYATRO SAHNESİNDE TÖREN

KALP rahatsızlığı nedeniyle ömrünü yitiren tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatkarı Sezai Aydın için Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi’nde merasim düzenlendi.

AYDIN (rehberaydin.com) – KALP rahatsızlığı nedeniyle ömrünü yitiren tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatkarı Sezai Aydın için Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi’nde merasim düzenlendi.

Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatkarı Sezai Aydın 69 yaşında diyabete bağlı kalp yetmezliği nedeniyle Ümraniye’deki özel bir hastanede geçen pazartesi hayatını yitirdi. Sezai Aydın için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatroları Musahipzade Celal Sahnesi’nde merasim düzenlendi. Merasime Aydın’ın yakınları, sanatkarlar ve oyuncular katıldı. Sezai Aydın, öğlen vakti Üsküdar Şakirin Camii’nde düzenlenecek cenaze merasiminin akabinde Karackent aydın haberlerihmet Mezarlığı’na defnedilecek.

– İstanbul

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.