Sevgi Evleri’nde kalan çocuklara Kuşadası’nda beş yıldızlı yeni yıl eğlencesi

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Aydın’daki Sevgi Konutları’nda kalan çocuklar Kuşadası’ndaki beş yıldızlı bir otelde düzenlenen …

28.12.2021
Sevgi Evleri’nde kalan çocuklara Kuşadası’nda beş yıldızlı yeni yıl eğlencesi

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Aydın’daki Sevgi Konutları’nda kalan çocuklar Kuşadası’ndaki beş yıldızlı bir otelde düzenlenen yeni yıl cümbüşüne katıldı.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Aydın‘daki Sevgi Konutları’nda kalan çocuklar Kuşadası’ndaki beş yıldızlı bir otelde düzenlenen yeni yıl cümbüşüne katıldı.

Sevgi Konutları’nda kalan çocuklar yeni yıla beş yıldızlı cümbüş ile girdi. Kuşadası’nda bulunan beş yıldızlı Charisma Deluxe Hotel, 2022 yılbaşında manalı bir aktifliğe imza attı. Aydın ili sonlarında bulunan sevgi konutlarında kalan çocuklar ve öğretmenleri için yılbaşı cümbüşü organize edildi. Hafta sonu 5 yıldızlı hizmetinden konaklamalı olarak yararlanan minik konuklar otelin organize ettiği yılbaşı

balosunda doyasıya eğlendi. Sirk ve palyaço şovlarının olduğu yemekli cümbüşün bununla bir arada ayrıyeten otelde pasta kursları, fotoğraf ve marifet çalışmaları ile unutulmaz bir anı yaşadı. Çocuklar ayrıyeten at çiftliğine gidip at binerek keyifli anılar biriktirdi.

Otel yetkilisi Serdar Köroğlu yaptığı açıklamada bu aktiflikleri yapmaya devam edeceklerini ve

Sevgi Konutları’ndan 2. kümesi 6 Ocak’ ta ağırlayacaklarını belirtti. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.