‘Selamımı almadın’ gerekçesiyle doktorun üzerine yürüdü

Beylikdüzü Devlet Hastanesine ailesiyle birlikte gelen bir kişi selamını almadığı gerekçesiyle hekimin üzerine yürüdü. Kucağındaki çocuğunun …

21.11.2021
‘Selamımı almadın’ gerekçesiyle doktorun üzerine yürüdü

Beylikdüzü Devlet Hastanesine ailesiyle birlikte gelen bir kişi selamını almadığı gerekçesiyle hekimin üzerine yürüdü. Kucağındaki çocuğunun ağlamasına aldırmayan kişi güvenlik vazifelileri ve vatandaşların müdahalesiyle uzaklaştırıldı.Sabah saatlerinde e…

Beylikdüzü Devlet Hastanesine ailesiyle birlikte gelen bir kişi selamını almadığı gerekçesiyle hekimin üzerine yürüdü. Kucağındaki çocuğunun ağlamasına aldırmayan kişi güvenlik vazifelileri ve vatandaşların müdahalesiyle uzaklaştırıldı.

Sabah saatlerinde eşi ve iki çocuğu ile hastanenin acil kısmına tedavi olmak için gelen bir vatandaş, kendisi ile gereğince ilgilenmediği ve selamını almadığı münasebeti ile tabibin üstüne yürüdü. O sırada eşi ve çocuklarının bağırışlarına aldırmayan adam hastaneyi birbirine kattı.

Hastanenin güvenlik vazifelileri ve kimi vatandaşların tartışmaya müdahale etmesi ile olay daha fazla büyümeden son buldu. Yaşanan o tartışma anları ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.