Seher Yüksel kimdir, ne oldu? Müge Anlı’da aranan Seher Yüksel bulundu mu, olayı nedir?

Müge Anlı, yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile tatlı sert programını sunmaktadır. Seher Yüksel bulundu mu? Programda pek çok isim geçerken …

14.12.2021
Seher Yüksel kimdir, ne oldu? Müge Anlı’da aranan Seher Yüksel bulundu mu, olayı nedir?

Müge Anlı, yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile tatlı sert programını sunmaktadır. Seher Yüksel bulundu mu? Programda pek çok isim geçerken son olarak Seher Yüksel konusu ele alınıyor. Seher Yüksel bulundu mu? Müge Anlı’da aranan Seher Yüksel’e ne oldu? Seher Yüksel nerede? Seher Yüksel kimdir, ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Seher Yüksel olayı merak ediliyor. Seher Yüksel’i arama çalışmaları devam ediyor.

Seher Yüksel kimdir, ne oldu? Seher Yüksel bulundu mu? soruları Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri tarafından merak edilen bahisler ortasında yer alıyor. Faili meçhul cinayetler ve kayıpların bununla birlikte ayrıyeten birçok toplumsal sorumluluk projesi ile de isminden sıkça kelam ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve takımı, üzerinde çalıştığı kayıp belgelerini, cinayete kurban giden bireyleri ve kayıpların tüm ömrünü ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor… Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

SEHER YÜKSEL KİMDİR?

Seher Yüksel’i aramak için ailesi programa başvurdu. Üç çocuk annesi Seher Yüksel, Aydın Söke’den kayboldu. Yüksel’e 18 aydır ulaşılamıyor.

Birinci evliliğini Halil isimli şahısla yapan Yüksel’in ortadan kaybolmadan evvel evli ve çocuk babası Faruk ile birlikte olduğu belirtiliyor.

Gündem

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.