Savaşta korkutan bir gelişme daha! Ruslar Kiev’de tren istasyonunun yakınını vurdu

Rusya ve Ukrayna ortasındaki savaşta korkutan gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Rusya’nın saldırısı altındaki Ukrayna’nın başşehri …

03.03.2022
Savaşta korkutan bir gelişme daha! Ruslar Kiev’de tren istasyonunun yakınını vurdu

Rusya ve Ukrayna ortasındaki savaşta korkutan gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Rusya’nın saldırısı altındaki Ukrayna’nın başşehri Kiev’de tren istasyonunun yakını vuruldu.

Rusya‘nın işgal teşebbüsü başlattığı Ukrayna‘daki çatışmalar ve bombalamalar devam ediyor. Rusya Savunma Bakanlığı’ndan son olarak verilen bilgilendirme argümanında, atakta hayatını kaybeden askerlerin sayısının 498 olduğu belirtildi. Ukrayna ise bu sayısının 6 bin olduğunu açıkladı.

TAARRUZLAR DEVAM EDİYOR

İki ülke ortasındaki müzakerelerden sonuç beklenirken, Rusya’nın Ukrayna’nın başşehri Kiev’deki taarruzları devam ediyor. Son olarak Ukrayna’nın başşehri Kiev’de tren istasyonunun yakını vuruldu. Hücumla ilgili meyyit ya da yaralı bilgisi gelmedi.

ANINDA SİRENLER ÇALMAYA BAŞLADI

Hücumun gerçekleşmesinin akabinde Kiev’deki sirenler de çaldı. Bölgedekilere, taarruzun gerçekleştirildiği yere yaklaşılmaması ikazında bulunuldu.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.