Sanat aşkı engel tanımadı

Erzurum GSİM Palandöken Gençlik Merkezi özel öğrencisi olan Senanur Çelebi’nin filografi Standı açıldı. PALANDÖKEN, ERZURUM (İHA) – Erzurum …

25.11.2021
Sanat aşkı engel tanımadı

Erzurum GSİM Palandöken Gençlik Merkezi özel öğrencisi olan Senanur Çelebi’nin filografi Standı açıldı.

PALANDÖKEN, ERZURUM (İHA) – Erzurum GSİM Palandöken Gençlik Merkezi özel öğrencisi olan Senanur Çelebi‘nin filografi Standı açıldı. Tekerlekli sandalyeye mahkum bayanın sanat aşkı mahzur tanımazken, çalışmaları alkış aldı.

Erzurum Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi’nde ‘özel öğrenci’ olarak bilinen ve yaşadığı rahatsızlık nedeniyle tekerlekli sandalye ile hayatını sürdüren Senanur Çelebi, filografi standı açtı. Genç bayanın standı büyük beğeni topladı. Palandöken Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen filografi standının açılışına Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak, Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin Çelebi, Palandöken Belediye Lider Yardımcısı Ahmet Sağlam, Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Birdal Öztürk, Gençlik Hizmetleri Müdürü Muammer Aydın, Palandöken Vilayet Palandöken Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yaşar Elen, Palandöken Gençlik Merkezi Müdürü Memet Gözütok, Yakutiye Gençlik Merkezi Müdürü Zülküf Yılmaz, Aziziye Gençlik Merkezi Müdürü Yunus Kumbasar, KYK Eğitim Şube Müdürü İbrahim Şimşek, Tapu Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Okumuş, Palandöken Halk Eğitim Müdürü Erdal Yavilioğlu ile başka davetliler katıldı.

Erzurum Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Birdal Öztürk, “Palandöken Gençlik Merkezi El Sanatlar Kulübümüzde eğitim alan özel öğrencimiz olan Senanur Çelebi’nin hazırlamış olduğu filografi standını açmaktan gurur duyuyoruz. Kendisine azminden ve fedakarlığından dolayı kutluyoruz” dedi.

Senanur Çelebi’nin doğum günün de 24 Kasım olmasından ötürü stant salonunda pasta kesildi ve kendisine armağan takdim edildi. Palandöken Gençlik Merkezi Eğitmenlerinden Esra Yılmaz’ın öncülüğünde sıfırdan başlayıp 8 ay eğitim alan özel öğrenci Senanur Çelebi’nin yapmış olduğu filografiler davetliler tarafından epeyce beğenildi. – ERZURUM

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.