Samsun’da yazlık evlerden hırsızlık yapan 5 kişi tutuklandı

SAMSUN’da, 25 yazlık meskenden hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı. SAMSUN’da, 25 yazlık konuttan hırsızlık …

08.01.2022
Samsun’da yazlık evlerden hırsızlık yapan 5 kişi tutuklandı

SAMSUN’da, 25 yazlık meskenden hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.

SAMSUN’da, 25 yazlık konuttan hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.

Atakum ilçesinde Vilayet Emniyet Müdürlüğü ve Vilayet Jandarma Komutanlığı grupları; Çakırlar Yalı, İncesu ve Yeşilyut mahallerindeki 25 yazlık konuttan hırsızlık yapıldığı ihbarları aldı. Bunun üzerine harekete geçen polis ve jandarma grupları, etraftaki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Yapılan inceleme sonrası meskenlerden hırsızlık yaptığı öne sürülen Ümit Aydın, Alrehberaydin.comn Güler, Semih Akar, Murat Kabakulak ve Kayhan Çakmak’ı yakalayarak gözaltına aldı. Gruplar, şüphelilerin evlerinde  yaptığı aramada 3 kurusıkı tabanca, bir ölçü metanfetamin ve uyuşturucu husus, yazlık meskenlerden çaldıkları beyaz ve elektronik eşya, kesici ve delici konut aletleri, televizyon, çim biçme makinesi, kaynak makinesi ele geçirdi. Alınan gereçler takımlar tarafından sahiplerine teslim edildi.

Emniyet ve jandarmada sorgulamaları tamamlanan ve adliyeye sevk edilen 5 kişi, Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklandı.


aydın haberleri / Mustafa İnan – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.