Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, halı saha açılışı yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Lideri Mustafa Demir, “Elimizden gelen ne varsa gençlerimiz, çocuklarımız için yapmaya devam edeceğiz. BİRİNCİADIM …

12.12.2021
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, halı saha açılışı yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Lideri Mustafa Demir, “Elimizden gelen ne varsa gençlerimiz, çocuklarımız için yapmaya devam edeceğiz.

BİRİNCİADIM, SAMSUN (kent aydın haberleri) – Samsun Büyükşehir Belediye Lideri Mustafa Demir, “Elimizden gelen ne varsa gençlerimiz, çocuklarımız için yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Demir, Birinciadım ilçesi Kökçüoğlu Mahallesi’ne yapılan halı sahanın açılış merasiminde yaptığı konuşmada, hizmetlerinin merkezinde çocuklar olduğunu vurguladı.

Lider Demir, gençlere ve çocuklara yapılan yatırımları öncelediklerini söz ederek, “Elimizden gelen ne varsa gençlerimiz, çocuklarımız için yapmaya devam edeceğiz. Biz gece gündüz çalışıyoruz. Vazifesi devraldığımız günden bugüne durmadan çalışıyoruz.” diye konuştu.

Amatör kulüplere her yıl arttırarak takviye vereceklerini lisana getiren Demir, şunları kaydetti:

“Yaptığımız ve yapacağımız spor tesisleriyle çocuklarımızın vücut sıhhatini tahkim ediyoruz. Bu çocuklarımız geleceğimizin teminatı. Kimi yeterli bir sportmen olacak, kimi tabip, avukat, öğretmen, mühendis olarak ülkemize hizmet edecek. Onları geleceğe hazırlamak bizim misyonumuz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapıp sağlıklı büyümelerine ve gelişmelerine katkıda bulunmak için yatırımlarımız her bölgede sürecek.”

Spor Toto Teşkilatı ile protokol imzaladıklarını anlatan Demir, “3 nizami ölçülerde futbol alanı yapacağız. Projesi bitmek üzere birkaç ay sonra rehberaydin.comlesine çıkacağız. Gazi Devlet Hastanesi’nin karşısına spor salonu yapacağız. İçerisinde yüzme havuzu, idman alanlarının da bulunduğu spor salonunu kentimize kazandıracağız. Ayrıyeten üniversite Atakum ortasında bir tane daha spor salonu yapacağız. Gençlerimizin spor yapmalarına imkan tanıyacak tesisleri kentimize kazandıracağız.” diye konuştu.

Merasime, AK Parti Vilayet Lideri Ersan Aksu, Birinciadım İlçe Lideri Mücahit Erbin, Türkiye Futbol Federasyonu Samsun Bölge Müdürü İbrahim İtimat, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Lideri Şener Aydın, Kökçüoğlu Spor Kulübü Lideri Fatih İtimat ve mahalle sakinleri katıldı.

kent aydın haberleri / Fatih Mehmet Kürkçü – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.