Sahte Bakan Koca hesabının Tarkan paylaşımını canlı yayında okuyan Hande Fırat, sosyal medyanın diline düştü

Gazeteci Hande Fırat, CNN Türk ekranlarında sunduğu programda yaptığı yanlışla dikkatleri üzerine çekti. Canlı yayında Tarkan’ın “Geççek …

18.02.2022
Sahte Bakan Koca hesabının Tarkan paylaşımını canlı yayında okuyan Hande Fırat, sosyal medyanın diline düştü

Gazeteci Hande Fırat, CNN Türk ekranlarında sunduğu programda yaptığı yanlışla dikkatleri üzerine çekti. Canlı yayında Tarkan’ın “Geççek” müziğiyle ilgili tweetleri okuyan Fırat, Sıhhat Bakanı Koca ismine açılmış düzmece bir hesaptan atılan tweeti de seyirciyle paylaştı. Fırat’ın bu yanılgısını gören izleyiciler toplumsal medya üzerinden dalga geçti.

Megastar Tarkan, akşam skent aydın haberleritleriden YouTube’da yayınladığı yeni teklisi “Geççek” toplumsal medyaya damga vurdu. “Geldiği üzere gitçek, her şeyin sonu var bu sıkıntıda bitçek, haydi kâfi artık üzücü bunaldık, düş babam artık düş yakamızdan” tabirleri nedeniyle politik ileti verdiği söylenen şarkıyı birçok isim de paylaştı.

DİKKATSİZLİĞİNİN KURBANI OLDU

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Gece Görüşü programının moderatörü gazeteci Hande Fırat da Tarkan’ın yeni müziğiyle ilgili atılan tweetleri canlı yayında okudu. Lakin bir anlık dikkatsizliği dalga konusu olmasına sebebiyet verdi.

BAKAN KOCA’NIN GEÇERSİZ HESABINDAN ATILAN TWEETİ OKUDU

Fırat, Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’nın ismine açılmış geçersiz bir hesaptan yapılan paylaşımı canlı yayında seyircilere aktardı. Durumu fark etmeyen Fırat program devam ederken bu kusur seyircilerin gözünden kaçmadı. Fırat’ın yaptığı yayın kazası toplumsal medyanın lisanına düştü.

İşte Hande Fırat’ın kazara okuduğu tweet;

Fahrettin Koca, Hande Fırat, Tarkan, Şimdiki, Haberler

Fırat,Yayın ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.