Rüyada yumurta görmek ne anlama geliyor? Hayırlı bir gelişmeye delalettir

Duşta yumurta görmek bir üst kademeye yükselmeye, keyifli olup güzel bir evlilik yapmaya yorulur. Hayalde yumurta görmek, farklı düş tabirleri …

13.12.2021
Rüyada yumurta görmek ne anlama geliyor? Hayırlı bir gelişmeye delalettir

Duşta yumurta görmek bir üst kademeye yükselmeye, keyifli olup güzel bir evlilik yapmaya yorulur. Hayalde yumurta görmek, farklı düş tabirleri olarak yorumlanmıştır.RÜYADA YUMURTA GÖRMEKRüyada yumurta görmek genel olarak iyi işlere yorulsa da yumurta…

Hayalde yumurta görmek bir üst kademeye yükselmeye, keyifli olup iyi bir evlilik yapmaya yorulur. Hayalde yumurta görmek, farklı düş tabirleri olarak yorumlanmıştır.

HAYALDE YUMURTA GÖRMEK

Hayalde yumurta görmek genel olarak iyi işlere yorulsa da yumurtanın sayısı, biçimi, çiğ ya da pişmiş olması yorumun farklı olmasına neden olur. Duşta yumurta görmek genel manasıyla mevcut durumdan bir üst kademeye yükselmek, memnun ve huzurlu bir evliliğe yorulur. Büyük yumurta görmek bol kara işarettir. Birden çok yumurta gören bekar biri yakın vakitte evlenir. Kişi evli ise erkek çocuk sahibi olur.

Düşünde yumurta sarısı gören evli bir bayansa yakın vakitte çocuk sahibi olacaktır. Rüyayı gören kişi bekarsa iyi bir evlilik yapacağı manasına gelir. Öte yandan rüyayı gören kişi işsizse yakın vakitte karının bol olacağı bir işe girecektir.

Duşta yumurta beyazı görmek kişinin şuan bulunduğu durumdan bir üst kademeye geçmesi manasına gelir. Rüyayı gören kişi orta seviyede bir yükselme yaşar. Duşta kırmızı renkli yumurta yangına, felakete ya da vefata işarettir. Siyah yumurta ise kişinin başına çok makus bir olay geleceğinin habercisidir.

HAYALDE YUMURTA PİŞİRMEK

Duşta yumurta görmek kişinin hayat formunda birtakım değişikliklere gideceğinin habercisidir. Rüyayı gören kişi kimseye gereksinim duymadan kendi geçimini kendi sağlayacaktır. Birtakım yorumculara nazaran hayalde yumurta pişirip yemek, rüyayı gören kişinin yüzünün hep güleceğine, huzura ereceğine ve maddi manada rahat günler geçireceğine işarettir. Kimi yorumcularda hayalde yumurta yiyen kişi bekarsa evlenecek, evliyse çocuk sahibi olacaktır der.

HAYALDE YUMURTA KIRMAK

Hayalde yumurta kırmak, rüyayı gören kişinin başına makûs bir olay geleceğinin habercisidir. Rüyayı gören kişinin çocuğunun hastalanacağına, şayet çocuk hastaysa vefat edeceğine işarettir. Duşta çatlak yumurta görmek ise rüyayı gören kişi için bolluk ve rahmeti tabir eder.

HAYALDE YUMURTADAN CİVCİV ÇIKMASI

Hayalde yumurtadan civciv çıktığını gören kişinin hayatında çok hoş değişiklikler olacaktır. Rüyayı gören kişi yumurtadan çıkan civcivi eline alırsa çocuk sahibi olacaktır. Kimi yorumculara nazaran hayalde yumurtadan civciv çıkması kısmetli bir işi tabir eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.