Rüyada teyze kızı görmenin tabiri nedir? Kafa karışıklığı ve sır anlamına gelir

Duşta teyze kızı görmek, düş sahibinin almış olduğu sorumlulukların altından kalkamayacağına ve bu durumun kişinin baş karışıklığı yaşayacağına …

27.12.2021
Rüyada teyze kızı görmenin tabiri nedir? Kafa karışıklığı ve sır anlamına gelir

Duşta teyze kızı görmek, düş sahibinin almış olduğu sorumlulukların altından kalkamayacağına ve bu durumun kişinin baş karışıklığı yaşayacağına ve kişinin epeyce sıkıntı bir periyot geçireceğine alamet eder. Bu düş birebir vakitte bireyin hem maddi hem manevi…

Duşta teyze kızı görmek, hayal sahibinin almış olduğu sorumlulukların altından kalkamayacağına ve bu durumun kişinin baş karışıklığı yaşayacağına ve kişinin hayli sıkıntı bir devir geçireceğine alamet eder. Bu hayal birebir vakitte bireyin hem maddi hem manevi kayba uğrayacağına ve sevdiği insanlardan uzaklaşacağına delalet eder.

HAYALDE TEYZE KIZI GÖRMEK

Hayalde teyze kızı görmek, düş sahibinin herkesten sakladığı bir sırrı olduğu ve bu sırrı açık etmemek için devamlı palavra söylemek zorunda kaldığı manasına gelir. Kişi bu tavrından ötürü manevi dünyasında huzursuzluk yaşamaktadır.

Düşünde teyze kızını gören kişi şayet evli ise, yaptığı yanlış hareketten ötürü evlilik hayatında birtakım badireler yaşayacağı ve eşi ile ortasının açılacağı manasını taşır. Eşler ortasında kıskançlıktan ötürü arbedeler baş gösterir.

Hayalinde teyze kızını gören kişi şayet bekar ise, kendisi için uygun olmayan bir gönül bağlantısına girer. Lakin etrafı tarafından uygun görülmeyen bu bağ nedeniyle devamlı tenkitler alır. Lakin kişi, küsurunda ısrar eder ve üzücü sonuçlarla karşılaşır.

DUŞTA TEYZE KIZI İLE BULUŞTUĞUNU GÖRMEK

Duşta teyze kızı ile buluştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin kapalı işler içine girdiğine lakin ne kadar saklarsa saklasın bu işlerin eninde sonunda ortaya çıkacağı manasını taşır. Düş sahibinin yaptığı saklı işlerin sonucunda ailesinin prestiji sarsılır ve bu hareketi üzücü sonuçlar doğurur. Bu türlü bir düş gören kişi evli bir erkek ise, iffetsiz bir bayanla bir ilgi yaşayacağı manasına gelir. Bu bağlantı, devamlı palavra ve aldatmaca üzerine kurulur. Şahsa bir ikaz manasına gelen bu hayal, düş sahibinin günaha yatkınlığını işaret eder.

DUŞTA TEYZE KIZI İLE KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

Duşta teyze kızı ile konuştuğunu görmek, düş sahibinin aile yahut etrafından birinin yardıma muhtaçlığı olduğu manasına gelir. Fakat kişi, yardımda bulunmaz ve bu nedenle karşısındaki kişi ile ortası açılır. Bu türlü bir rüyayı gören kişinin anne tarafından akrabaları ile ortası açılır ve istenmeyen dedikodular duyar.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.